Internet działa tylko w IE9 64 bit

Witam!

Mam problem, w żadnej z przeglądarek nie działa mi internet, gg, filezilla również nie mogą się połączyć.

Zauważyłam, że jedynie w 64 bitowym Internet Explorer internet działa normalnie - wyświetlają się wszystkie strony.

Co może być tego problemem?

Bardzo proszę o pomoc, sama sobie z tym nie poradzę…

Masz router? Jak tak to go zresetuj

Spróbuję, ale to raczej nie w tym problem. Internet nie działa mi na dwóch, a właściwie trzech routerach (inne komputery mają normalny dostęp do sieci…)!

Dodane 07.11.2012 (Śr) 17:20

Dodane 07.11.2012 (Śr) 17:20

Problem nadal nie rozwiązany. Ma ktoś jakiś inny pomysł?

Witaj… sam miałem wczoraj taki problem. Przeszukując sieć nie znalazłem odpowiedzi a i wątków na ten temat nie ma zbyt wiele. Jednak po nitce do kłębka znalazłem przyczynę takiego stanu rzeczy. Podejrzewając za sprawcę wpis do rejestru który zresztą sam wprowadziłem (swoją drogą przeważnie winny jest człowiek i jego nieświadome działanie) pozwoliło mi to na nazwanie rzeczy po imieniu. Uszkodzenie klucza Winsock2. Dalej to już poszło w miarę szybko.

Wejdź na stronę http://support.microsoft.com/kb/811259/pl tam znajdziesz kilka sposobów na zdiagnozowanie i usunięcie błędu. Sposób działa również dla Windows 7. U mnie zadziałał. Najprościej użyć automatycznej poprawki firmy Microsoft 50203. Pozdrawiam.