Internet - działa zle co w zwiazku z tym?

Witam

pisze ten temat bo torche mnie sz… trafia, od 3 dni w kazda gra mam ping 300-600.

Sprawa wyglada tak ze mam internet od operatora telewizji kablowej. Wszystko przez 1,5 roku chodzilo cudownie, transfer 40kb/s, pingi do 25 ale nagle od 3 miesiecy wszystko zaczelo sie spytac gdzy zaczeli podlaczac ludzi radiowo itd. Napisałem z kilkoma kumplami chyba z 40 mejli do nich i zadnej odpowiedzi. Dzwonie codziennie i slysze ‘tak zaraz zglosimy infrmatyka i usterka zostanie naprawiona’. Chcetnie bym zmienil internet tyle tylko ze nie mam na co, albo to albo modem. Moje pytanie jest takie, dzwoniac do nich, czego powiniem rzadac, i jakich argumentow uzyc zeby ich jakos nastraszyc zeby z tym cos zrobili albo cos bo rece mi opadaja juz i juz sie zamkolem w sobie z tego powodu ;/

Łącze radiowe zawsze będzie powodowało duże lagi. Wiem coś o tym. :stuck_out_tongue:

ale ja nie mam radiowki

mam kabel, dsl 256 kb/s i teoretycznie kazdy ma swoje oddzielne lacze, czyli ze jak jeden cos sciaga to 2 to nie przeszkadza, jednak rzeczywistosc jest inna, ja mam dsl kumpel z tej samej sieci ma radiowke. I jak mam ping 600, on cos sciaga, wylaczy sciaganie ping spada do 200-350, a jak wlaczy spowrotem to znow jest 600 ;x

w ogole nie jest paranoje bo dsl a radiowka to calkiem co innego, ale te typy pewnie cos namieszali ;x