Internet Era nie działa na XP

Witam mam problem z Era Internet Stacjonarny. Mianowicie, gdy podłączę router przez kabel Ethernet do komputera z Vistą internet śmiga i jest OK, jednak gdy podłącze do kompa z XP działa tylko GG a przeglądarki nie mogą wyświetlić strony i jest napisane, że nie mam połączenia z Internetem.

W czym jest problem, bo moja mama się denerwuje, ponieważ ona musi pracować, a komputer na którym jest Vista jest mój, a ona ma 2 lapki z XP Home.

Pozdrawiam i dziękuję.

Uprawnienia na wszystkie 3 komputery ustawione na routerze (filtrowanie MAC adresów?), jeśli nic nie zmieniałeś to ok. Spróbuj czyszczenia CCleaner’em i zobaczy czy w połączeniach sieciowych nie masz czegoś namieszanego, np powyłączanech usług itp.

Pozdrawiam.

Witam, nic nie zmieniałem. Vista podłączona jest od wczoraj bezprzewodowo z routerem i jeden XP, który jest na Acerze też, udało mi się podłączyć i mam mini sieć :smiley: Natomiast problem jest z HP, Acer działa bo zrobiłem format :slight_smile: a XP, obsługa z ERY radziła wykasować SP 3, bo podobno robi problemy :? Nie wiem, co mam zrobić, bo w połączeniach bezprzewodowych w XP wyskakuje, że jeśli mam inny program do łączenia bezprzewodowego, to żebym go użył i nie wiem, co mam zrobić, konfiguracja zero nie pomogła.

Pozdrawiam

mateusz8466 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

odinstaluj SP 3 i będzie ok! miałem ten sam problem i pomogło.