Internet exploer 7

chciałem sobie zainstalować internet exploer 7 ale mam problem otóż kiedy chcę zainstalować to wyskakuje mi taki błą i pisze tam tak "SETUP CANNOT UPDATE YOU INTERNET EXPORER 7 BERA 1 FILES BECAUSE THE LANGUAGE INSTALLED ON YOUR SYSTEM IS DIFFERENT FROM THE UPDATE LANGUAGE. " oco chodzi co to za błąd i co trzeba zrobić :frowning:

Musisz mieć angielską wersję systemu.

nic nie musi miec, ja mam polska wresję,

a tak do tematu czasami przegladaj tematy z archiwum, podawałem sposób na zainstalowanie tego , :

Zmodyfikuj ten klucz rejestru i zrestaruj komputer nastepnie zacznij instalacje

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Nls\Language

“InstallLanguage”=“0409”

“Default”=“0409”

start/uruchom/regedit

odnajdz ten klicz i klikasz prawym myszki i modyfikuj, wpisz cyferki 0409 w te dwa miejsca i restart kompa, potem instaka

ja sprawdziłem tym sposobem i zainstalowałem IE7 beta1 na polskim systemie Windows XP SP2.

nie wątpie, po prostu nie znasz sie to radze nie mówić, bo drugiemu nadzieje robisz że bedzie miał spolszczone a tu lipa :confused:

Cała dyskusja OT Kosz.

polecam lekturę:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

Moim zdaniem lepiej zostać przy Firefoxie lub Operze. Mają wszystkie załatane dziury i są lepsze. IE7 nie jest bezpieczną przeglądarką.

Ja też nie jestem fanem wszystkiego co ma “MS” z przodu, ale może z takimi tezami to się powstrzymajmy na razie ok? Bardzo mało o tej wersji IE wiadomo, jeszcze mniej ludzi ją w ogóle póki co widziało, ale ty już wiesz że nie jest bezpieczna? Jesli nalezysz do tych wybrańców którzy pracowali już na IE 7 to napisz nam coś więcej może? Dlaczego nie jest bezpieczna co?