Internet explorer 11 a simple-adblock


(Achcik) #1

Witam, od pewnego czasu korzystam dość często z IE 10 na windows7 i bardzo spodobała mi się ta przeglądarka. Jako, że mam możliwość aktualizacji do wersji 11 zastanawiam się czy aktualizować gdyż jedyny (a może są jeszcze jakieś) działający abdlock na IE ze strony simple-abdlock nie wspiera oficjalnie wersji 11. Będzie to działać na 11?

 

Jakich abdlocków lub podobnych programów używacie na 11?


(Atis) #2

https://adblockplus.org/en/internet-explorer


(Achcik) #3

Dzięki, teraz dopiero zauważyłem, że używam w sumie tego samego bo simple-adblock już chyba nie jest rozwijany i odsyła do popierania abdlocka 1.1 dla ie :wink: Wszystko działa ok na IE 11.


(Atis) #4

Chyba jednak nie jest taki dobry na IE, bo nie widzę możliwości subskrybowania dowolnej listy filtrów.

Można tylko wybrać listy wchodzące w skład tego dodatku.


(redhop) #5

http://www.iegallery.com/pl-pl/trackingprotectionlists�’> Z tej strony pobierasz interesujące cię filtry i włączasz w zarządzaj dodatkami , ochrona przed śledzeniem i po kłopocie nie trzeba nic dodatkowego pobierać typu adblock czy bluhell


(Achcik) #6

Fakt faktem, że ten dodatek troszkę gorzej działa na IE 11 niż na IE 10 gdzie działał ok. Np. niewidoczna jest ikona z blokowanymi reklamami (nie chodzi mi o pasek stanu tylko tą w prawym górnym rogu w ilością zablokowanych skryptów). Dodatkowo ikonka na pasku stanu często miga, ale w sumie pasek stanu można spokojnie wyłączyć. Najważniejsze, że spełnia swoją rolę jak dla mnie.

 

Edit: Niestety dodatek ten spowalnia IE 11, są jakieś konfilkty. Wyłączenie go pomaga i przeglądarka chodzi bardzo szybko. Na IE 10 problem nie występował.