Internet Explorer 11 problem z Adobe flash playerem

(ferdek360) #1

witam mam problem tego typu jak w temacie a polega on na tym że przeglądarka tak jakby nie widzi Flash playera. Filmy na youtube działają lecz na np. zalukaj.tv już nie i jest komunikat typu "zainstaluj Adobe flash player 9" (mam zainstalowany flash 11), wchodziłem na stronę Adobe i tam też jest napisane że nie mam zainstalowanego flash playera a gdy instaluje to wyskakuje komunikat że jest już zainstalowany. Proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić.

(Johny) #2

IE 11 to jeszcze Beta jest,na stronie MS widzę do pobrania IE 10

(ferdek360) #3

ale po co mi IE 10 na Win 8.1 skoro systemowo mam IE 11

(Johny) #4

Tylko czy to jest na 100% pełna wersja to nie wiem,zobacz czy w Firefoxie i na Operze działa,sprawdż,czy na tych przeglądarkach nie będzie problemu,w samym IE może być problem.Mogą zrobić tak,że pełny IE11 dadzą z jakąś aktualizacją, mi się IE11 na Windows 7 wieszał,otwierał się 5 razy,itd.

(ferdek360) #5

przyznaję racje, na firefoxie wszystko działa jak być powinno tylko że strasznie nie lubię tej przeglądarki, czyli na razie musze czekać :frowning: a znacie może jakąś przeglądarkę ( byle nie firefox i chrome ) która bardzo mało waży? bo potrzeba mi tyko do czynności którym na razie nie podoła IE 11.

(Johny) #6

Maxthon,Opera jeszcze jest z tych popularnych