Internet Explorer 11 problem z Adobe flash playerem

witam mam problem tego typu jak w temacie a polega on na tym że przeglądarka tak jakby nie widzi Flash playera. Filmy na youtube działają lecz na np. zalukaj.tv już nie i jest komunikat typu “zainstaluj Adobe flash player 9” (mam zainstalowany flash 11), wchodziłem na stronę Adobe i tam też jest napisane że nie mam zainstalowanego flash playera a gdy instaluje to wyskakuje komunikat że jest już zainstalowany. Proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić.

IE 11 to jeszcze Beta jest,na stronie MS widzę do pobrania IE 10

ale po co mi IE 10 na Win 8.1 skoro systemowo mam IE 11

Tylko czy to jest na 100% pełna wersja to nie wiem,zobacz czy w Firefoxie i na Operze działa,sprawdż,czy na tych przeglądarkach nie będzie problemu,w samym IE może być problem.Mogą zrobić tak,że pełny IE11 dadzą z jakąś aktualizacją, mi się IE11 na Windows 7 wieszał,otwierał się 5 razy,itd.

przyznaję racje, na firefoxie wszystko działa jak być powinno tylko że strasznie nie lubię tej przeglądarki, czyli na razie musze czekać :frowning: a znacie może jakąś przeglądarkę ( byle nie firefox i chrome ) która bardzo mało waży? bo potrzeba mi tyko do czynności którym na razie nie podoła IE 11.

Maxthon,Opera jeszcze jest z tych popularnych