Internet Explorer 6

Od jakiegoś czasu przy korzystaniu z Internet Explorera 6 pojawia mi się komunikat o takiej treści:“Podczas wysyłania informacji:do Internet,będzie istnieć możliwość,że inni zobaczą,co wysłasz.Czy chcesz kontynuować?”.Prawdopodobnie jest to związane z ustawieniem zabezpieczeń.Proszę o pomoc.Za jakiekolwiek informacje z góry dziękuję.

chodzi o to że w danym momencie pakiety są wysyłane do danego serwera strony w postaci nie zaszyfrowanej. nie ma się czego obawiać. gry on-line po przez przeglądarke internetową również mają to samo do siebie jak w przypadku z twoim problemem. natomiast przeglądarka tylko ostrzega o tym :slight_smile:

jakiekolwiek. No więć na pewno nie stanowi to żadnegozagrożenia gdyż wszyskie hasła itp. są wysyłane w postaci szyfrowanej jeśli podajesz je na odpowiedniej stronie.

inną sprawą jest iż IE do najbezpieczniejszych przeglądarek nie należy. Polecam zmiane na opere http://www.opera.pl

po polsku, bezpłatna, dużo szybsza, więcej funkcji i bezpieczniejsza. Przynajmniej spróbuj :wink:

Żeby było jasne. Ten komunikat nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem oferowanym przez IE. Więc nie rozpoczynajmy kolejnego ciągu postów proponujących zmianę przeglądarki i dowodzących wyższość świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy

ja je traktuje na równi. 8)

ja tylko dodałem odpowiednią notke do swojej wypowiedzi i tyle.