Internet Explorer 7 już jest

Jak zainstalować IE 7 bo nie moge |||| z góry dziękuje za pomoc.

Polska wersja jest jeszcze w fazie produkcji podobno ma wyjśc jeszcze w tym miesiącu, ale to tylko pogłoski nic nie wiadomo!!

Jeśli posiadasz pirackiego windowsa to raczej Ci nie ruszy jeśli chcesz zainstalowac i Ci się wyświetla Valid System to znaczy ze instalator rozpoznał ze masz pirata!! Słyszałem ze są jakieś sposoby na obejście tego procederu ale jak to zrobić to już nie mam pojęcia!! :mrgreen:

hahah gogo22 i kto miał racje. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

mówiłem ze juz wyszla finalna wersja:D

Ściągnąłem tą z Yahoo, ale zainstalowałem bez tego toolbara i innych śmieci, po resecie pierwsze co się stało, to się IE zawiesił :rotfl:

Też nie jestem zadowoly z tego IE7. Nie wczytuje mi np. forum dobrychprogramow i troszkę się wiesza.

JAK narazie nie polecam instalacji. OPera 9 i Mozilla FIrefox zdecydowanie stabilniejsze i lepsze (przynajmniej narazie)

zainstalowałem, wersja RC1 od wersji finalnej nie różni się praktycznie niczym, nie wiesza się, strony ładują się expresowo … tym bardziej z forum DB nie mam problemów … więc jak narazie zostaje u mnie IE 7

juz pierwsza luka w IE7 brecht. Jak oni to robili skoro po tak krótkim czasie już wykryto lukę :smiley: