Internet Explorer a pozostałe przeglądarki - Porblem ze str


(Poi992) #1

Witam!

Mam pewien poważny porblem ze stroną www. Polega on na tym że muszę kożystać pilnie z pewnej strony, gdy wchodzę na nią przez Internet Explorer włącza się dobrze (problemem jest tylko to że IE działa strasznie wolno i nie da się temu poradzić), gdy zaś próbuję właczyć tę samą stronę przez przeglądarki takie jak : Mozzila,Opera,Google Chrome to wyskakuje następujący błąd :

beztytuumuo.png

Nie wiem jak sobie z tym błędem poradzić a strona ta jest mi bardzo potrzebna. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.


(Pablo79) #2

Podaj adres tej strony, to coś więcej będzie można na ten temat powiedzieć.


(Poi992) #3

To nie jest konkretna strona,loguje się na strone gry, a następnie mam superrewards (coś co w zamian za klikanie reklam,rejestrowanie się itp dodaje mi na konto walute dostępną w grze za zł) i jak próbuję jakąś reklamę kliknąć to wyskakuje mi to tło a następnie wszystkie znikają.


(Spandau) #4

Podaj raporty OTL instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html


(Poi992) #5

http://wklej.to/LNwpd

Nie wiem czy to jest zależne od systemu, przecież to się psujejak robię tylko przez mozzile i inne przeglądarki a na IE działa bez problemów.

Edit : Podobny problem ma każda inna osoba robiąca te "reklamy". Nie chodzi mi o wykrywanie szkodników bo ich nie mam , tylko o to by ktoś mi powiedział jak zmienić ustawienia co zablokować etc w mozili,operze,gch, żeby nie wyskakiwał ten błąd z góry dziękuję za pomoc :wink:

-- Dodane 12.09.2011 (Pn) 21:36 --

Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

Czy firefox i inne programy mają zdolność wykrywania proxy i przez to zablokowali mi stronę?? Czy jest jakaś możliwość usunięta tej opcji?