Internet Explorer a pozostałe przeglądarki - Porblem ze str

Witam!

Mam pewien poważny porblem ze stroną www. Polega on na tym że muszę kożystać pilnie z pewnej strony, gdy wchodzę na nią przez Internet Explorer włącza się dobrze (problemem jest tylko to że IE działa strasznie wolno i nie da się temu poradzić), gdy zaś próbuję właczyć tę samą stronę przez przeglądarki takie jak : Mozzila,Opera,Google Chrome to wyskakuje następujący błąd :

beztytuumuo.png

Nie wiem jak sobie z tym błędem poradzić a strona ta jest mi bardzo potrzebna. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

Podaj adres tej strony, to coś więcej będzie można na ten temat powiedzieć.

To nie jest konkretna strona,loguje się na strone gry, a następnie mam superrewards (coś co w zamian za klikanie reklam,rejestrowanie się itp dodaje mi na konto walute dostępną w grze za zł) i jak próbuję jakąś reklamę kliknąć to wyskakuje mi to tło a następnie wszystkie znikają.

Podaj raporty OTL instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

http://wklej.to/LNwpd

Nie wiem czy to jest zależne od systemu, przecież to się psujejak robię tylko przez mozzile i inne przeglądarki a na IE działa bez problemów.

Edit : Podobny problem ma każda inna osoba robiąca te “reklamy”. Nie chodzi mi o wykrywanie szkodników bo ich nie mam , tylko o to by ktoś mi powiedział jak zmienić ustawienia co zablokować etc w mozili,operze,gch, żeby nie wyskakiwał ten błąd z góry dziękuję za pomoc :wink:

Dodane 12.09.2011 (Pn) 21:36

Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

Czy firefox i inne programy mają zdolność wykrywania proxy i przez to zablokowali mi stronę?? Czy jest jakaś możliwość usunięta tej opcji?