Internet Explorer ale na co?

Bład jest nastepujący, gdy wchodzę do panelu sterownia > dodaj usuń i błąd jest tej treści:

Rundll32

?Wystąpił błąd w programie, Aby kontynuować prace kliknij Zignoruj i zapisz proces w nowym pliku. Aby zakończyć działanie programu kliknij Zamknij. Informacje wprowadzone po czasie ostatniego użycia polecenie Zapisz zostaną stracone.

Zamknij Ignoruj

Działa tylko funkcja Zamknij

Ale co dużo mówic Opera jest super nawet przy moj byle jakim łaczu, net chodzi szybciej, dzięki wam

Czy można tak ustawić Opere aby na pasku adresu nie było nic poza paskiem adresu, zeby nie było powiekszania, zabezpieczania itd. …

prawoklik na niepotrzebną ikonke i “usuń z paska zadań” :smiley:

hej

bardzo dużo stron mi nie wchodzi np http://www.kurnik.pl (gry on line) wyskakują następujące błedy: Ten typ adresu jest nieznany lub nieobsługiwany javascript"

można coś temu zaradzić.

jako stary wyjadacz Operowy; gorąco polecam i wręcz zachęcam to przetestowania tej przeglądarki!! szybka; bardzo konfigurowanla; przyjazny lay-out; mnóstwo dodatków i funkcji!! watro wypróbować i zapomnieć o Internet Explorer!! :stuck_out_tongue: :lol:

UPDATE:

a masz zainstalowaną Operę z Javą?? i czy obsługa Javy jest włączona??

Zobacz, czy masz odhaczoną obsługę Javy

Narzędzia->Preferencje->Multimedia->Włącz obsługę javascript i Włącz obsługę Javy.

Coś musi być u ciebie źle, bo mi strona dziala dobrze.

Co do postu ponizej:

Przeczytaj to co ci napisali koledzy powyzej mojego posta. Powinienes instalowac Opere z java, a jesli miales jaeve wczesniej, to wywal ja w cholere.

ale co może być źle ??? coś z javą ???

SPRAWDŹ JAVĘ W OPERZE! !!

Mam te opcje włączone, jak chce wejść do danego pokoju i klikam na owy pokuj nic przeglądrka nie reaguje, i biore prawym klawiszem otwórz w nowym oknie to jest coś takiego:

Javascript URL thread: “javascript:rm(‘ck’, ‘/misc/pop.phtml?gid=ck&room=knopin’)”

Error:

name: ReferenceError

message: Statement on line 1: Reference to undefined variable: No such variable ‘rm’

Backtrace:

In unknown script

rm(“ck”, “/misc/pop.phtml?gid=ck&room=knopin”);

Javascript URL thread: “javascript:rm(‘ck’, ‘/misc/pop.phtml?gid=ck&room=klonowy+dwor’)”

Error:

name: ReferenceError

message: Statement on line 1: Reference to undefined variable: No such variable ‘rm’

Backtrace:

In unknown script

rm(“ck”, “/misc/pop.phtml?gid=ck&room=klonowy+dwor”);

zobacz jeszcze ustawienia okien!! ustaw na blokuj tylko niechciane wyskakujące okna!!

To też jest ważne !!

Tzn. czy instalowałaś Operę z JRE (Java2 Runtime Enviroment), czy też korzystasz z Javy w systemie?

DUCH ja posiadam Opere 7.23 gdzie miałem ustwione nie zablokuj otwieranie wyskakujących okien teraz wziełem na Otwieranie okna przez wywołane przez użytkownika i jest ok, ale czy będa sie ładować reklamy ??? pozdrawiam i dziekuje

ściągnij sobie Opere 7.54 z polskim językiem i Javą !!

a reklamy ładować się nie powinny!! :slight_smile: zatem bądź dobre myśli…

Nawet jesli cos bedzie, to na pewno bedzie tego mniej niz w IE :lol:

ja również polezam operę. Korzystam zz niej już troszkę czasu i nie narzekam. Moim zdaniem jest dużo lepszą przeglądarką internetową od IE.

:smiley: