Internet Explorer pod XP

W menu kontekstowym IE po kliknięciu na jakiś obrazek miałem >Powiększ< i >Pomniejsz<, w ten sposób mozna było powiększać i pomniejszać obrazki na stronie internetowej. Aktualnie po przeinstalowaniu XP z menu zniknęły te funkcje. Nie używałem żadnych dodatkowych programików. W systemie mam dalej zainstalowane to co miałem ale tych funkcji nie ma.

Radze ci zainstalowanie innej przegladarki alternat. np.Opera i Mozilla (FireFox),a instalowales jakies nakladaki na IE typu MyIe czy avant Browser ,a moze pasek GoogleTollbar (ale on niepowinnnien tego zmienic) raczej samo przeinstalowanie nic niepowinno zmienic,:wink:

Hmmm… Z tego co wiem, to w zwykłym IE (bez pluginów, itp.) nie ma takiej opcji, więc IMO musiałeś czegoś używać dodatkowego…

Przed chwilą sprawdziłem u siebie… Żadnego zaskoczenia… Nie mam takich “bajerów” :idea: Jedynie przy zdjęciach, których rozmiar przekracza wielkość ekranu, pokazuje się mi po kliknięciu na nie (w ich prawym dolnym rogu) prostokącik, po kliknięciu którego można zdjęcie dopasować do rozmiarów okna lub powiększyć je do rozmiaru 1:1. Ale to standard…

Dokładnie. W IE nie ma takiej opcji więc zastanów się czego do tego używałeś. :smiley: