Internet Explorer security alert

BBC poinformowało o wykryciu groźnej luki w przeglądarkach Internet Explorer - potencjalnie zagrożone są wszystkie wersje. Problem jest na tyle poważny że użytkownikom do czasu załatania “dziury” radzi się korzystanie z innych przeglądarek. Wiadomość pojawiła się również w portalu onet.pl http://wiadomosci.onet.pl/1881672,18,item.html

No i co my teraz zrobimy :zdziwko:

Ja nie muszę nic robić, mam firefoxa :smiley: a ty Le_mar zastosuj się do rady i zmień przeglądarkę :stuck_out_tongue:

Mam cztery :turn-l:

Pociesz się:

  • "Poniżej prezentujemy 12 najbardziej dziurawych aplikacji dla Windows według Bit9:

Tylko że ranking nie uwzględniał Internet explorera bo gdyby tak było to na pierwszym miejscu był by IE potem dłuuuugo… dłuuuugo… nic a na dole wymienione aplikacje. Dodatkowo gdybyś zagłębił się w temacie to wiedział byś że te luki w wyżej wymienionych programach szybko i już dawno zostały naprawione. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do Firefox czy np. Opery lub Safari ale używanie IE to tak jak jazda autem bez zapiętych pasów i z kiepskimi hamulcami - jechać się da, może i nawet szybko ale w razie kraksy nie ma ratunku.