Internet Explorer - strony internetowe nie otwierają się


(Norbinl12345) #1

Odrazu przechodzę do konkretów musiałem zrobić naprawę systemu ( Windows Home Edition ) wszystko pięknie ładnie ale do czasu .

Zainstalowałem od nowa kartę bezprzewodową wszysko działało GG, Skype, Aktułalizacje pobierały się od nowa więc chciałem wejść na neta ale nic z tego ( przeglądarka: Internet Explorer ) pokazuje mi się komunikat „ Microsoft Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web”. Więc myślę sobie „ zobaczymy czy Opera zadziała „ Więc zainstalowałem ale i tak pojawia się mi podobny komunikat. Jak myśli cie co mogę z tym zrobić. Tylko proszę o jakieś łatwe wytłumaczenie nie jestem „orłem” w tych sprawach. PROSZĘ O POMOC !!


(Agatonster) #2

norbinl ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Wilczurek23) #3

Może scan jakimś AntyVirem pomoże???


(system) #4

Może zamieść logi...


(Wilczurek23) #5

Do rzeczy. norbinl , pobierz ComboFix. Link : http://www.instalki.pl/programy/downloa ... mboFix.php

Robisz skanowanie systemu. Potem Combo utworzy loga. Znajdziesz go w lokalizacji : C:/ComboFix. Wrzuć go na http://wklej.org/

Potem daj link na forum. Zobaczymy, czy jest syf i pomożemy.


(greh) #6

A może sprawdź firewalla? Może on blokuje przeglądarki a inne protokoły przepuszcza? :slight_smile:


(Danielm86) #7

:arrow: Internet Explorer>opcje internetowe>Połączenia>Sprawdz czy masz połaczenia>Jesli tak to Ustaw swoje połaćzenia joko domyslne i zaznacz Zawsze wybieraj połaćzeni domyslne>Dlaej na dole wejdz w Ustawienia sieci LAN i zaznacz Automatycznie wykryj ustawienia

:arrow: Daj logi z programu HiJack This

:arrow: Pobierz program LSP-Fix. Zostawiasz tylko te:

20090508104609.jpg

Ja masz coś innego to zaznaczasz i i Finish