Internet Explorer w Windows 7

Po odinstalowaniu programu do filmów BS Player w mojej przeglądarce Internet Explorer zostały po nim pozostałości takie jak, gdy wejde w Widok->Paski Narzędzi->BS Player Toolbar, to tę opcje mam wyłączoną. Tak samo mam gdy wejde w Narzędzia->Zarządzaj Dodatkami, mam tam pod koniec widoczne BS Player Toolbar. Pisze że jest wyłączone i że format jest nie dostępny. A wczesniej przed zainstalowaniem programu BS Player czegoś takiego niemiałem. Jak się tego pozbyć :?:

Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie. Żeby tego już nie było na moim laptopie z Windowsem 7 i w przeglądarce Internet Explorer.

Spróbuj uruchomić regedit, i sprawdź, czy gdzieś nie pozostały jakieś wpisy rejestru, bo wydaje mi się, że tutaj leży problem. Jak nie chce Ci się szukać w rejestrze, to cofnij system przywracaniem systemu i odinstaluj program przy użyciu Revo Uinstaler. Jest to program, który uruchamia program do odinstalowania programu i po zakończeniu jego działania Revo Uinstaller skanuje dysk i rejestr w poszukiwaniu pozostałości po programie.

Darom82 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978