Internet i system zwalnia

Witam!

Internet i system strasznie mi zwalnia. svshost.exe już wywaliłem. Obawiam się jednak, że jest coś jeszcze. Proszę o sprawdzenie i pozdrawiam.

Możesz usunąć te zaznaczone na czerwono pliki swoim dotychczasowym sposobem, albo:

Ściągnij -->ComboFix.

Wklej do Notatnika :

File::

C:\WINDOWS\system32\ati2dvagvs.dll

C:\WINDOWS\inetloader.dll

C:\WINDOWS\se_spoof.dll

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Potem, bez względu na to, którym sposobem usuwałeś:

Hijackscan(Do a system scan only)zaznacz je Fix checked.

Jeśli użyjesz ComboFixa, to daj z niego log.

jessi

Użyłem ComboFixa i wstawiam z niego log:

Już ich nie było.

Złączono Posta : 23.10.2007 (Wto) 14:34

Teraz jest ok?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Z menu Notatnika wybierz Plik >>> Zapisz jako >>> zapisz plik pod nazwą CFScript w miejscu, w którym zapisałeś ComboFixa, czyli w bezpośrednio na Pulpicie.

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe) - tak jak to zostało przedstawione na poniższym obrazku:

88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

Jeśli po przeciągnięciu pliki CFScrit.txt na ikonkę ComboFixa ujrzysz komunikat - “1 or 2” - odpowiedz na niego wciskając klawisz 1.

Po restarcie skasuj folder C:\Qoobox.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to Toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniki i gdzieś je wysyła, nie wiadomo gdzie.

Po wykonaniu ww. czynności, wklej nowy log z ComboFix.

Oto log z ComboFix. I jeszcze jedno: odinstalowalem ten Megaupload Toolbar i teraz jakis blad mi przy starcie systemy wyskakuje :confused:

Złączono Posta : 23.10.2007 (Wto) 17:43

Jest jeszcze coś do wywalenia?

Pobierz program SDFix

Wstawiam log z SDFixa.

Jest już Ok

Kosmetyka:

Przejrzyj:

:arrow: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP - opis krok po kroku

:arrow: Czyszczenie i optymalizacja

:arrow: Optymalizacja systemu windows xp

:arrow: Optymalizacja XP

Przejrzyj Optymalizację Autostartu.

Czyszczenie rejestru -> jv16 PowerTools lub RegCleaner.