Internet jak by rozłanczało ;/

mam problem zainstalowałem nowego windowsa i internet działa jakieś 10 min i potem jak by stracił połączenie ;/ :evil: :evil: :evil: :frowning: :shock: :? pomocy mój log :

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\system32\sysem.exe

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Usuń wpisy HJT.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

jak mam usunąc te wpisy hjt ??

Uruchamiasz HijackThis => klikasz Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => stawiasz ptaszek przy wpisach, które wymieniłem => klikasz Fix checked i potwierdzasz usunięcie.

oj coś zepsułem bo miałem taki program który zmaniał kolory windows i takie tam (windowbilnds 5.1) i chciałem go odinstalować i niby go odinstalowalem zrobiłem restart i teraz jest tylko tapeta a nic innego nie działają prawy przycisk nie ma paska ;/ i nic nie ma tylko rusza się myszka ;/

Złączono Posta : 11.02.2007 (Nie) 10:34

zaistalowalem nowego windowsa bo tamten się sypną wgrałem potrzebne programy i znów rozłancza ;/ działa jakieś 10 min i przestaje mój log :

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 10:30:17, on 2006-02-11

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\DrWeb\DRWEBSCD.EXE

C:\PROGRA~1\DrWeb\spidernt.exe

C:\Program Files\cFosSpeed\cFosSpeed.exe

C:\WINDOWS\system32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\system32\sysem.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\WinCleaner Memory Optimizer\WinMemOpt.exe

C:\WINDOWS\system32\devldr32.exe

C:\Program Files\Opera\Opera.exe

C:\Program Files\cFosSpeed\spd.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\MDM.EXE

C:\Documents and Settings\Bartek\Pulpit\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O4 - HKLM\..\Run: [DrWebScheduler] "C:\Program Files\DrWeb\DRWEBSCD.EXE"

O4 - HKLM\..\Run: [SpIDerNT] C:\PROGRA~1\DrWeb\spidernt.exe /agent

O4 - HKLM\..\Run: [cFosSpeed] C:\Program Files\cFosSpeed\cFosSpeed.exe

O4 - HKLM\..\Run: [msvcc25] svcchost.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [sysms] C:\WINDOWS\system32\sysem.exe

O4 - HKLM\..\RunServices: [msvcc25] svcchost.exe

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [WinMem] C:\Program Files\WinCleaner Memory Optimizer\WinMemOpt.exe

O4 - HKCU\..\Run: [sysms] C:\WINDOWS\system32\sysem.exe

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O23 - Service: ASP.NET State Service (aspnet_state) - Unknown owner - C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\aspnet_state.exe (file missing)

O23 - Service: cFosSpeed System Service (cFosSpeedS) - Unknown owner - C:\Program Files\cFosSpeed\spd.exe" -service (file missing)

O23 - Service: SpIDer Guard for Windows NT (spidernt) - Doctor Web, Ltd. - C:\PROGRA~1\DrWeb\SpiderNT.exe