Internet Kablówka 256kb/s problem

Co chwile wyłącza mi internet tzn. gram w jakąś gre online i nagle przerywa połączenie i żadne www nie działa Kiedy odłączam kabel i podłączam z powrotem nic sie nie dzieje a po restarcie komputera internet działa mam modem SB4100E karta sieciowa to Realtek RTL8139/810x Family Fast z góry dziękuje za pomoc

zadzwoń do swojego operatora i sie dowiedz czy nie mają problemów z przesyłem

napisz w jakiej sieci masz internet

To na pewno nie wina operatora po formacie mam takie problemy internet mam z multimedi Lan i mam stałe ip

a dobrze masz wpisaną brame ?? sprzwdź

a jak sprawdzić tą brame?

Co do bramy: Panel sterowani->Połączenia sieciowe->klikasz na swoje połączenie PPM i dajesz Właściwości->Protokół internetowy (TCP/IP) i przycisk Właściwości.

Od siebie: Uruchom->cmd i wpisz ipconfig a potem ping

Mam tam ustawione uzyskaj ip automatycznie i mam wyświetlane dobre ip a jak ustawiałem ręcznie to odrazu wyskakiwał bład wczytywania strony Przy automatycznym uruchomieniu chociaż się ładuje ale i tak co chwile nie mam neta proszę o pomoc

a podłączyć modem przez USB możesz ?

takie objawy mogą być również z przyczyny operatora. ja zawsze dzwonię do biura obsługi i pytam czy wszystko jest u nich na łączach ok.

Pewnie nie masz też pewności że w systemie nie siedzi żaden syf ?

Z tym syfem jestem nie pewien bo zrobiłem formata i na innym dysku został mi win32virut i zainfekował każdy plik exe niby niezniszczalny ale ja go rozwaliłem tylko kosztem tych plików może brakuje mi jakiś plików? aha i jak coś ściągam to po około 20min wywala mi nod32 że svchost.exe jest zakażony i tylko wtedy bo normalnie jak skanuje jest czysty

Mam nadzieje że umiecie to naprawić doszedłem do tego że internet wywala mi tylko wtedy gdy gram w jakąś gre online lub ściągam jakiś program strony www mogę ciągle oglądać proszę o szybką pomoc bo z tym się wytrzymać nie da aha gra w którą gram to counter-strike jeszcze spróbuje z inną grą online i zobacze czy też będzie wywalać

@edit

aha i w procesach mam 5 procesów svchost.exe 2 z nich jako System kolejne 2 jako Usługa Sieciowa i 1 Usługa Lokalna

najlepiej to pobierz Combofix i HijackThis

o daj logi

najlepiej to pobierz Combofix i HijackThis

o daj logi

tu masz jak zrobić