Internet - kończy mi się umowa, co wybrać

hejka!

Mam internet w Neostardzie (1mega). Płacę około 80zł. Właśnie kończy mi się umowa i nie wiem czy zawiązać nową z Neostradą czy może w Neti lub czymś innym.

Co mi polecicie ?? Dobrze aby był to internet 2mega lub nawet więcej na umowę roczną i za dość małe pieniądze… Powinien być też być stabilny i dobrze działający.

Z góry dzięki za pomoc

Od UPC Chello 10Mbps za 90zł miesięcznie, dostępność można sprawdzić na stronie UPC.

Szukam i nie widzę gdzie to sprawdzić.

Ale z tego co wiem nie ma u mnie UPC niestety…

http://www.upc.pl/internet/

z prawej strony

UPC tylko na większych osiedlach w dużych miastach tam gdzie jest kablówka - NIESTETY :confused:

ja bym brał netie - umowa 24miesiące 2megabity 64zł/mies.

i masz możliwość dwu krotnej zmiany warunków umowy w czasie jej trwania tzn.

jeśli np wejdzie nowy cennik w którym 6 megabit będzie kosztowało 70zł to dzwonisz do nich zgłaszasz chęć wykorzystania jednego z dwóch przysługujących ci “kół ratunkowych” a oni cie przepinają i masz nowe warunki umowy bez żadnych dopłat

p.s. co do UPC to faktycznie oni są bezkonkurencyjni … ale cóż tu zrobić jak się mieszka na zadupiu :-x

No niestety.

Mieszkam w Starachowicach i na moim osiedlu nie ma UPC. Praktycznie nigdzie nie ma. Tylko w centrum miasta niedaleko Domu Kultury jest podobno UPC. A tak to Neostarda/netia/Vectra.

jak się patrzy to 10mega za 70zł to nawet nieźle. Szkoda tylko że nie ma tego u mnie.

Chyba zdecyduje się na Netie.

Co zrobić aby z neostardy przejść na netię ?? jakieś dodatkowe opłaty czy coś ??

żadnych opłat

dzwonisz do netii mówisz ze chcesz do nich przejść a oni sami się zajmą cała operacją przejścia bez dodatkowych opłat (ja całkowicie z tepsy odszedłem - teł + internet) w neti jest niższy abonament niż w tp i jest wiece gratisów

tylko dokładnie wypytaj się o ceny bo ja troszkę zostałem wprowadzony w błąd przez konsultanta i pierwsza fr dostałem na 74zł zamiast 64zł

ponieważ promocja obowiązuje tylko przy zamówieniach składanych przez internet - ja o tym wiedziałem i chciałem przez neta zamówić ale konsultant mi zagwarantował że będzie 64,- a nie więcej więc po co było kombinować

musiałem złożyć reklamacje i postępowanie zakończyło się pomyślnie dla mnie - nawet zadzwonili do mnie i mnie przeprosili

i kolejna faktura będzie na niższą sumę - wyrównają mi nadpłatę która powstała

https://www.netia.pl/hp,dla_domu,sprawdz.html

powyżej link do konfiguracji

tak więc pełen profesjonalizm i kultura - a te cechy są najważniejsze

A da się w Neti jakiś modem dzięki któremu można podłączyć internet pod 2 komputery ? Ten drugi komputer to laptop. ?? Są jakieś dodatkowe miesięczne opłaty ?

wszystko masz w linku

a więcej na bezpłatnej infolinii

wiec nie ma sensu tutaj męczyć tematu bo jeszcze ktoś może coś przekręcić i wprowadzić cie w błąd

///zadzwoń a wszystkiego się dowiesz

Pozdr.

Można zamówić router za 99 zł, nie wiem czy ma on wi-fi. Router się kupuje, a nie wynajmuje tak, jak livebox od TP.

Ewentualnie możesz zamówić Netię z modemem lub bez modemu i routera i kupić router np. na Allegro (taki sam, jak do Neostrady).

ja bym napewno nie bral vectry, szczegolnie teraz kiedy z poczatkiem marca podniesli wszystkim oplaty za tv, niewazne czy konczyla Ci sie umowa czy dopiero zaczęła, bo kryzys i tyle, dla mnie to zagrywka ponizej pasa

netia jest ok, a patrzyles tez po dialogu, maja teraz oferte cenowo i szybkosciowo nawet powyzej upc, wg mnie bije to katalog marzen, a procedury z przeniesieniem sa takie same

pozdr

napewno nie tp. bo sie nieoplaca. pomyśl o pakiecie usług (telefon + internet, internet + kablówka) bo bardziej sie opłaca.