INTERNET łącze co i jak

Witam…

Otóż zdarzyło mi sie zobaczyć jak niektórzy chwalą się swoim łączem typu 60Mb Download i tyle samo upload (przykładowo chodzi o wielkie wartości)… przy cenie 70ZŁ !!

czy może mi ktoś wytłumaczyć gdzie i jakim cudem można posiadać takie łącze w takiej cenie ???!

z tego co widze nigdzie nie dostane uploadu powyżej 10Mb za mniej niz te 200zł

Wystarczy poszukać lokalnych dostawców neta , bo te małe firmy b.często mają korzystniejsze oferty jak te wielkie molochy .

Pierwszy przykład z mojego miasta http://vline.pl/pl/internet/dladomu/promocje/14

Swego czasu była tam promocja 100 mb za bodajże 120 zł.

A może to jakaś większa sieć osiedlowa. U nas np jest na światłowodach połączone 2 czy 3 sieci i takie transfery są, ale na hubie lub wysyłaniu do kogoś wewnątrz sieci. Bo wątpię że polskie linie telekomunikacyjne by to uciągnęły. Akurat TP dba o przyrodę i boi się o nogi ptaków by się nie poparzyły :confused:

Sieci TV kablowej często oferują też takie przepustowości.

reinterp ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif