Internet Mobilny "Na Kartę" - najlepsza oferta

Jaki polecacie Internet Mobilny? , nie chce wiązać się żadnym abonamentem, chciałbym Internet „Na Kartę” bo będę korzystał z niego nie regularnie tylko w czasie wakacji i jakiś wyjazdów.

Jest dużo dostępnych operatorów Internetu mobilnego ale najbardziej interesują mnie sieci: PLAY, ORANGE lub PLUS.

Potrzebuje również modemu USB na kartę SIM bez simlocka, nie wiem jaki wybrać HSDPA, HSUPA czy ten droższy HSPA+,HSPA+ DC.

Wybór nie jest prosty jest tyle różnych modeli i jaki tu wybrać :o

Z Internetu na razie będę korzystał tylko w województwie śląskim w późniejszym czasie w całej Polsce.

Internet Mobilny chce wykorzystać do oglądania filmów na YT, GG , Skype i streaming’u video do telewizji internetowej.

Wynalazłem sobie taki modem na allegro: HUAWEI model E1831 (UMG1831) co myślicie o nim?

http://allegro.pl/nowy-modem-huawei-usb … 27655.html

jaki-operator-najtanszym-internetem-najlepszym-zasiegiem-t449404.html - wystarczyło użyć szukajki.

Tematu do kosza nie wywalam tylko ze względu na pytanie o modem.

Modem HUAWEI E1831 już zakupiony ,najlepszym wyjściem według mnie będzie zakupienie kilka starterów Plusa, Orange, Play i przetestowanie w swojej miejscowości bo z czego doczytałem te mapki z zasięgiem są tylko poglądowe więc najlepiej to sprawdzę sam wypróbowując kilka sieci :slight_smile: Więcej szczegółów opisze po testach.