Internet mobliny na wsi, orange

Witam chce zakupić sobie internet mobliny, ale nie mam zielonego pojecia, jak to wszystko dziala co potrzeba i czy zasięg będzie. 

 

Na początku dam Wam mape z zasiegiem i proszę napisać czy będzie dzialać, bo nie ogarniam tego troche.

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/773721425758215336051.jpeg

 

 

Jeśli zasieg będzie okej, to czy na takim internecie będzię można grać w takie gry, jak CS:Go.

Powinien działać, jednak jakość połączenia będzie zależeć m.in. od tego, jaki sprzęt będzie odbierał sygnał i od przepuszczalności sygnału przez ściany/okna Twojego domu.

Grania przy takim internecie nie polecam, rozgrywka raczej nie będzie komfortowa ze względu na ping.

 

Proponuję pójść do najbliższego salonu Orange, dowiedzieć się, czy jest możliwość przetestowania usługi, a jeśli tak - skorzystać z takiego testu podpisując umowę i ewentualnie oddać później sprzęt i zrezygnować z usługi.

Idz do operatora i dowiedz sie o zasieg

 

ja u siebie w domu rodzinnym na wsi mam problem z zasięgiem. Np internet mobilny z Play mogę mieć ale tylko na zawnątrz, wewnątrz już sam operator mi powiedział ze nie będzie zasięgu, wiec mury poniemieckie są skuteczną barierą. Póki co zostaje mi tylko kabel i oferta Netii

No to i tak nieźle. U mnie na wsi można zapomnieć w ogóle o 3G od Orange czy Plusa, nie wspominając o Play. Nawet usługa głosowa Play nie działa. Roaming krajowy ratuje sytuację.