Internet na 3 miesiące i internet od CP


(kost) #1

Witam.

Potrzebny mi jest internet na 3 miesiące ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Czy w Polsce jest taka oferta czy minimum to rok umowy?

Drugie pytanie to czy ktoś korzysta z internetu "Cyfrowy Polsat" to się nazywa chyba telewizja+internet. Jakie są plusy i minusy opłaty itd bo na ich stronie www jest to niejasno opisane.


(XMan) #2

Cyfrowy Polsat miałem kilkanaście lat temu, obecnie jestem zainteresowany ponownie.

Z tego co widzę to jest dużo plusów ale jeden poważny minus - limit danych :frowning:

W promocji na 3-ce /zmiana miejsca zamieszkania/ się opłaca :wink:

Telewizja + Internet + Telefon.


(Kpc21) #3

Kilkanaście lat temu Polsat miał coś takiego jak internet w dekoderze, ale działało to w ten sposób, że w dekoderze był po prostu modem telefoniczny, dzięki temu za jego pomocą dawało się w ograniczonym zakresie przeglądać internet albo wysyłać i odbierać maile. Polsat nie był tutaj usługodawcą, dekoder łączył się poprzez numer dostępowy TPSA (0202122, teraz jest 202122), ewentualnie innego operatora - i normalnie opłata za czas połączenia widniała na rachunku TPSA, tak jak przy połączeniu przez modem w komputerze na PCI albo COM.

Teraz Polsat oferuje internet poprzez sieć stacji bazowych, podobnie jak w telefonii komórkowej.

Minusem są limity transferu, jest to łącze bezprzewodowe po infrastrukturze podobnej jak w telefonii komórkowej, dlatego trzeba się liczyć ze stosunkowo wysokimi pingami, poza tym jakość połączenia zależy od obciążenia stacji bazowej.


(kost) #4

Kpc21 Możesz coś więcej powiedzieć o ofercie polsatu? jaki najniższy abonament? jaki limit? jaki minimalny czas umowy? itd.

i czy jest jakiś internet z umową na 3 miesiące?


(MrAsusrp6) #5

Czy to aż tak trudno?