Internet na 3 miesiace

mianowicie chodzi mi o to czy moge podpisac z jakims dostawca internetu, kontrakt na tylko 3 miesiace, bo pozniej net nie bedzie mi potrzebny,

szybkosc neta nie musi byc dobra,

np czy mozna wziac neo na tylko 3 miechy??

p.s rzecz ma miejsce w poznaniu

możesz podpisać np. umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia i wypowiedzieć umowę po dwóch miesiącach

można chyba spóbować wziąć coś w stylu okresu próbnego a potem zrezygnewać…

ale trza sie dokładnie dowiedzieć u operatora czy to nie wiąże się z dodatkowymi opłatami :twisted:

Airborn a za wypowiedzenie nie zostana nalozone na mnie jakies dodatkowe oplaty??

p.s moze ma ktos jakies konkretne propozycje??

teo zależy jakiego masz operatora, u mnie w umowie jest napisane, że umowa podpisana jest na okres nieokreślony, z miesięęcznym wypowiedzeniem. Za chęć rezygnacji z usługi nie możesz zostać obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami (tylko niepodpisuj umowy na czas określony dłuższy niż te rzeczone trzy miesiące). Pamiętaj również, żeby wypowiedzieć umowę z określonym wyprzedzeniem, gdyż również za ten okres należy uiścić opłatę.

podpisanie umowy z neo na czas nieokreslony równoznaczne jest z wiekszym abonamentem , w twoim wypadku to chyba najodpowiedniejsza opcja (czas oczekiwania na neo do 30dni ) miesiąc przed planowaną rezygnacją wypowiadasz umowe i nie ponosisz żadnych innych kosztów. natomias operatorzy osiedlowi raczej tak krótkiej umowy z toba nie podpiszą bez dodatkowych opłat , u mnie to wygląda tak że jak umowa na czas nieokreślony to opłata montażowa i aktywacyjna 250zł + 5 zł więcej do abonamentu , umowa na rok montaż i aktywacja 1zł

u dostawcy kablówki w moich okolicach podpiecie do internetu to kwestia tego czy masz juz sieciowke czy nie :stuck_out_tongue: jak masz wykupiony u nich pakiet za telewizje kablową… to kiedy chcesz idziesz do nich - wykladasz 40 zeta, a oni na miesiąc włączają ci neta :slight_smile: (sie porymowało :slight_smile: )

jesli masz juz w mieszkaniu siec kablową… idz sie popytaj u nich (jesli dostarczaja tez internet :slight_smile: )

chyba dostarczaja, a pakiet mam kablowki ( najtanszy ale jest)

to leć biegusiem do nich i sie zapytaj :slight_smile:

Modem analogowy:

skoro:

i nie jesteś powiązany żadnymi uwmowami. 8)

fiesta hmm modem analogowy?? moglbys wyjasnic mi na jakiej zasadzie to dziala??

pozdrawiam

Tu masz dosyć ładnie opisane:

http://www.opoka.org.pl/varia/internet/poloczenia.html

Płacisz za czas faktycznie spędzony w necie razem z rachunkiem telefonicznym.

fiesta dzieki za wyjasnienie, ahmm modem analogowy, tej opcji nawet nie bralem pod uwage, poniewaz uzwazam ze jest nieoplacalna,

no nic, ale dzieki…

pozdrawiam

Kup sobie Iplusa Simdata. Nie ma żadnego abonamentu, płacisz tylko za ilość pobranych danych w GPRS/EDGE/UMTS

Szczegóły http://www.iplus.pl

no i niebezpieczna wprzypadku złapania dialera :slight_smile:

to chyba najlepszy powod…