Internet na Pc i laptopa

Mam problem,ponieważ w tej sprawie jestem troche zielony. A wiec tak, mam neta z kablówki Multimedia, stałe łączena jednym kompie.Chciałbym mieć internet również na laptopie, bezprzewodowy w obrębie mieszkania. Czy można tak zrobić?? Cos tam trzeba motać z routerami?Mam pytanie, powiedzmy mam neta 512 kb/s jak bede miec neta na dwa komputery to on automatycznie sie podzieli na x2 256kb/s??

Bedziesz musial niestety zaopatrzyc sie w rauter Wi-Fi. Jak chodzi o lacze to bedzie sie dzielic automatycznie, czyli na ten komp co jest wieksze zabotrzebowanie przydzieli wieksza predkosc, czyli predkosc bedie rozna. :slight_smile:

Możesz mi jakiś polecic??

Twoj laptop ma bluetooth ??

Jesli tak to do komputera podlącz( kup taką kartę WLAN) http://www.allegro.pl/item331772566_kar … czeci.html

Jeśli nie masz w laptopie bluetooth to kup takie dwie karty WLAN USB :slight_smile:

Jedno podłączasz w kompie druga w lapku…

Konfing można znaleźć na google lub zapytasz się nas :slight_smile:

Dzieki,mógłbyś mi znaleźć ten konfing, bo niestety nie znalazlem,chciałbym zobaczyć jak to wygląda :-o

Jakbym ze sprzętu mógłby polecić rautery D-link’a, jak chodzi o karty sieciwe to obojętne najlepiej Asus’a, D-link’a lub innej renomowanej firmy. To będzie trochę kosztowało ale będziesz mógł podłączyc dowolny komputer z wi-fi lub przez kabelek.