Internet na stacjonarnym i laptopie

Witam!

A więc mam problem ponieważ mam internet z UPC i gdy jest podłączony do komputera stacjonarnego to wszystko jest ok, lecz gdy kabel podłączam do laptopa niby z czymś łączy i gdy sprawdzam stan połączenia to pisze np. 50 wysłanych 0 odebranych (pakietów) czy ktoś wie może o co chodzi? Dodam że jest to nowy laptop taki jak na tej aukcji… http://www.allegro.pl/item360156403_com … ratis.html może nie mam czegoś zainstalowanego? Bardzo proszę o pomoc.

po podłaczeniu kabla do lapka zresetuj modem … i tak za każdym razem … gdy zmienisz kompa .

rozwiązaniem tego jest zakup routera najlepiej z wi fi jeżeli lapek ma wifi

Dzięki wielkie a możesz mi doradzić jaki router kupić? Bo szczerze mówiąc nie za bardzo się na tym znam :slight_smile:

od razu mówię że ma :slight_smile: Jeżeli byś mógł to poprosiłbym o linki do aukcji allegro, a jeżeli nie to chociaż jakieś nazwy, modele.

Z góry dzięki!

Firmy to polski Pentagram lub zagraniczny D-Link, modeli jest mnóstwo :wink: Zależy też, ile chcesz na to przeznaczyć. :slight_smile:

No myślę że coś koło 100/120 zł. Ale może powiedzcie czym one się różnią bo widzę na allegro że są i za 60 zł i są za 460 zł więc powiedzcie dlaczego są tak różne ceny? :slight_smile: