Internet na wsi

Nie moge założyć neostrady…

Niech mi ktoś pomoże…

Może ktoś ma znajomego który zakłada radiówke…

Prosze o kontakt

Moj numer telefonu to

0 665 371 107

jeszcze jakbys powiedzial gdzie mieszkasz byloby zapewne latwiej cos wymyslic :stuck_out_tongue:

Bychowo, koło żmigrodu

Złączono Posta : 30.12.2005 (Pią) 13:02

Może ktoś mi pomóc…

Moja centrala z tepsy nie jest rozbudowana…

a potrzebne mi stałe łącze…

Jesli ktos ma neta na wsi to niech napisze jak i skąd

Złączono Posta : 30.12.2005 (Pią) 13:04

a i prosze wysłać smsa z neta ze jest jakas wypowiedz na ten temat

taaa tylko na jaki numer ;]

Najłatwiej będzie jak się popytasz u siebie na wsi ludzi któzy mają neta lub w pobliskim mieście. Bo tak raczej nic nie znajdziesz ;]

taki :

No właśnie jak my mamy Tobie pomóc, i lepiej zakryj swój numer kom, jeszcze sie w niepowołane rece dostanie. Na wsi może być problem.

najpierw musi być na wsi sporo chętnych oni potem zakłądają taką centrale i będą podłanczać, u mnie tak było ale w mieście, teraz neo szybko się rozwija ale u mnie w pobliskich wioskach nie ma jeszcze neo.I chyba bedzie problem.Ale zadzwoń zapytaj i poczytaj na http://www.tpsa.pl

Tak mam mieszka 15 km od Szczecina. 8)

A co ci to da ??

Sam musisz się zorientować, kto w twojej okolicy dostarcza internet drogą radiową. To usuługi o charkterze regionalnym o stosunkowo małym zasięgu. Ewentualnie samemu wydzierżawić łącze i:

Czyli sam założyć swoją sieć radiową.

Oj, ja Ci radiówki nie polecam!! U mnie na wsi jest radiówkla (często niema neta słaby sygnał), lan… i na szczęście NEO!!- 1,5 roku bo wcześniej nie było. Ja mam 15km do centrali i nie ma problemu z netem. Radze Ci zajść do telepunktu i się osobiście pytać bo przez telefon to w TP nie są skorzy do pomocy:P

CZYTAJ

a to czemu??

mam już net’a… temat zamknięty

założywi u nas na wiosce radiówke. trzeba było 10 osób lecz ja miałem na liście 20 bo tpsa obiecała że jeśli będzie 20 osób to założem. Lecz obiecanki cacanki