Internet- najszybszy Upload?

Hej

W jakiej sieci jest najszybszy Upload?? w Polsce i jakie macie Upload?

256kb/s:(

Ja mam UPC 25 mb/s

7719212.jpg

Więc tak - z “dużych” operatorów najszybszy upload ma UPC w FIBER POWER 120 (10 Mb/s). Z takich mniejszych to dużo jest o większej przepustowości - najbardziej znaną jest Dialog e-Wro, gdzie w zależności od karty sieciowej masz 10 lub 100 Mb/s downloadu/uploadu.

Konrad a wiesz czym jest upload skoro chwalisz się swoim downloadem?

Jak już wspomniał xavee najszybszy upload jest przy Fiber 10Mb/s - szybsze to już mogą mieć tylko lokalni operatorzy.

e-wro jest najszybszy i od lat taki sam. Wiem bo go mam - test robiony przez ruter wifi standard g przed chwilą:

7721694.jpg

ups sorry, łączyłem się nie z polską tylko z Indiami ale to chyba nie przeszkadza

A to jak jeszcze miałem tylko po kablu:

620785444.png

Szukaj operatorów z symetrycznym łączem wszystkie chello, upc i inne shity są nic nie warte.

Poszukaj jeśli masz jakiegoś niezależnego, małego operatora.

Ja w swojej sieci mam 10/10 mbits łącze symetryczne, wiem że planują uruchomienie 15/15 wiec pewnie się załapie.

Jeśli mieszkasz w okolicy Wrocławia jest dostęp do łączy domowych static-ewro o przepustowości 100/100 mbits. :slight_smile:

Reasumując lepiej wybrać mniejszy dn ale z dobrym up niż brać po 25 mbits a mieć up na poziomie 1 mbits :lol:

Koba w Białymstoku. Pobieranie i wysyłanie http jest nielimitowane.

I to jest Upload :smiley: :smiley: :smiley:

Teraz wszyscy dostawcy się reklamują szybszym i szybkim Download, a każdy zapomina ze to tylko połowa i ważny tez jest Upload :frowning: :frowning: I dają jakieś mizerne wyniki.

@grzesio

Niestety jestem ze wsi i tylko kable TP i Neo :frowning: :evil:

oj kolego a co jest przypisane do strzałeczki w dół ? :lol:

Niech mnie gęś kopnie ale to chyba jest" Download " :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Mój błąd. Miało być do strzałeczki w górę. 8)

68zł.

Upload tak czy siak jest trochę niższy, speedtest robiony w PL w sieci dialogu :slight_smile:

Realnie na rapida wysyłasz po 2-3MB/s, a szwedowi torrentem 5-6MB/s.

Za to downloadu nie przekłamuje, z rapida pociska przez freedownloadmanager 9-10MB/s

:< A ja za 24/2 płacę 120 :expressionless:

I tak już w miarę może być :smiley: , Fajny by było gdyby Neo miało takie symetryczne łącze 6D i 6U by stykło szybszego łącza na dzień dzisiejszy raczej nie potrzeba dla zwykłego zjadacza Neta