Internet, neo?

tzn mam malo czasu(sesja) i na dodatek jestem chory…

mogby mi ktos doradzic czy przedluzyc umowe ktora wygasa za pare dni z tepsa na neo(to stare bez ograniczen ktorego nie ma juz w ofercie, 700 cos bodajze)

i ewentualnie jezeli nie neo to co? DSL?

Jeżeli masz możliwość przedłużenia umowy na starych warunkach (bez limitu transferu) to NEO.

Z tego co wiem ( z doświadczenia), aby przedłużyć umowę na neostradę na kolejny czas określony, trzeba złożyć oświadczenie o tym że chce się przedłożyć umowę na 30 dni przed zakończeniem okresu na jaki umowa została zawarta. W przeciwnym razie Telekomunikacja automatycznie przedłuża czas umowy (należy czytać umowę przed podpisaniem) na czas nieokreślnony i jedocześnie przestaje obowiązywac cena promocyjna, czyli płaci się jakieś 40 zł netto więcej.

Więc nałóż czapeczkę, szaliczek i kurteczkę, i idź do telepunktu może uda ci się zbajerować panie żeby przdłużyły ci umowę na czas określony na starych warunkach.

fakt teraz sprawdzilem… masz racje…

w takim razie inaczej zapytam na ile wczesniej trzeba zerwac umowe? ( trzy miesciace, miesiac)

i recz kolejna, a ten caly dsl, lub moze umowa na neo tyle ze wolniejsze bo obecnie to ja placilem cos kolo 130-140 za miesiac…

Wypowiedzenie umowy lojalnościowej na neostradę na 30 dni przed jej końcem.