Internet - opłaca się?

Dostałem dzisiaj taką ulotke:

http://images20.fotosik.pl/127/3ca4988221adff12.gif

Jak myślicie, opłaca się? Nigdy nie miałem internetu radiowego, ma jakieś minusy?

Radiówka? Gwarantowana prędkość minimalna? Za 35 złotych? Zabawne

Tak, przede wszystkim jeżeli chcesz grać w gry sieciowe to są okropne lagi i podczas niezbyt dobrych warunków atmosferycznych może zrywać połączenie.

jak będzie opcja 1mb to bierz a jak 512 tylko to nie wiem ja mam 450 radio i w niedziele jest taki muł że hoho :o ale na tygodniu jest wszystko ok :smiley: jak bym miał łącze radiowe 1mb nic bym innego nie szukał ale to co mam jest dla mnie za słabe :-o

dowiedz się jeszcze, czy jest to łącze asynchroniczne, jeśli tak ile wynosi upload?

Za taką cenę, nie opłaca się. Sieć będzie dopiero budowana (i chyba to Ty będziesz za to płacił), pewnie będzie nie stabilna, rwanie połączenia. Nie stały transfer, antena 1,5m, ja mam 15 metrów kabla i przydał by się jeszcze ze 2-3 bo drzewo jeszcze przysłania. Lepiej brać coś od neti lub tp.

Ja bym nie brał. Tak jak powiedział Tobi wynika na to że koszty budowy ponisiesz Ty. Ja mam radiówke ale mam mam stała prędkość 512.

Gram troszke w gry przez neta i rzadko mam lagi

ja mam radiówkę 1 mb i działa bardzo dobrze stały transfer na max łącza upload na poziomie ok 350 kB czasami tylko zrywa połączenie mam do nadajnika ok 3 km płacę 45 zł na miesiąc montaż i sprzęt gratis ale ta oferta nie bardzo mi się podoba to dopiero początek budowy sieci na twoim miejscu brałbym netie lub w ostateczności neostradę. :slight_smile: :slight_smile:

Lagi?? Watpie chyba ze jestes w sieci z ludzmi ktorzy duuzo sciagaja wtedy beda lagi. Tak ogolnie dobrze smiga przynajmniej u mnie ;] Pozdro

Właśnie problem w tym, że do Neostrady lub Neti potrzebna jest linia TP. A jeśli jej nie ma trzeba dodatkowo płacić… Teraz mam Osiedlowy internet 40zł miesięcznie za 256kb/s… :?

Ale co konkretnie zabawne?

Nie mam zaufania do internetu radiowego. Kiedyś go miałem i był :x

Teraz mam neo 1 mb jest ok :wink:

Zabawna jest cena za GWARANTOWANĄ prędkość

Albo ta gwarancja warta ceny :slight_smile:

szczerze mówiąc znajomy ma radiówkę i sobie włosy z głowy wyrywa :stuck_out_tongue: lepiej weź neo/multimo/netię ze wskazaniem na pierwsze, najszybciej dostaniesz :wink: