Internet orange - slaby sygnał i zmniejszony transfer

Witam , od jakiegoś czasu mój Internet nie działa poprawnie a mianowicie jeżeli chcę odtworzyć jakiś filmik np na Youtube to zacina non stop , przy ściąganiu gry zauważyłem że transfer jest bardzo dziwny , raz jest 15 mb/s raz 100k/s Internet nie ma stałego transferu , byli dzisiaj u mnie z Orange aby go naprawić , podlaczyli swój laptop , transfer był 15mb/s powiedzieli mi że to jest spowodowane najprawdopodobniej wirusem w moim sprzęcie . Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić .

Na tym forum jest dział bezpieczeństwo. Wykonaj opisane tam polecenia. https://forum.dobreprogramy.pl/bezpieczenstwo-15f.html/

Łączysz się z siecią po WiFi czy przewodowo?

I tak I tak , sciagalem grę przez PlayStation które jest podłączone przewodowo i tak samo mi się dzieje. Przewodowo jest też bardzo mały transfer . Była taka chwila ze gra się ściągnęła dużo szybciej Ale musiałem czekać parę godzin zanim transfer się zwiększył . Dodam że w umowie mam mieć transfer 20 mb/s

chelseasamsung , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus