Internet problem: Działa na Wi-fi, na PC zrywa połączenia

Witam. Jeśli zły dział to prosze o przeniesienie.

Mianowicie problem ma się następująco. Posiadam router Wi-Fi TP-Link MR 3220. Podłączony pod niego modem internetowy z T-mobile Huawei e353. 

Od ostatniego odnowienia transferu danych (bądź wcześniej) pojawił się problem z połączeniem. Otóż strony ładują się niekompletnie, strona się łączy, po części się załaduje i się zatrzymuje ładowanie strony. Trzeba po kilka razy odświeżać aż w końcu strona się załaduje. Niemożliwe jest pobranie jakiegokolwiek pliku ponieważ zrywa połączenie i pobieranie się anuluje. 

Na konsoli pulpitu oraz na routerze nie pokazuje się nic, że internet się rozłącza, połączenie cały czas jest stabilne.

 

 

Na tablecie poprzez Wi-Fi normalnie można przeglądać kompletnie strony, pobierać pliki itd. 

 

 

Czyściłem rejestr, defragmentowałem dysk, analizowałem problemy programem Advanced System Care i po naprawieniu błędów ciągle jest to samo. 

 

Co dziwniejsze, często zdarza się że internet na PC zupełnie przestaje działać i ponowne uruchomienie komputera likwiduje problem. Czasami przestaje działać po 5 minutach od restartu, czasem po kilku godzinach. 

Nie spotkałem się nigdy z tym zjawiskiem. 

 

Komputer oraz router Wi-Fi jest nowy, ma niespełna 3 miesiące. 

 

Pomożecie? Pozdrawiam

Wstaw logi FRST i Addition http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/

Jak pewnie łatwo się domyśleć nawet ten mały plik musiałem ściągać na tablecie poprzez Wi-Fi bo po 20 próbach pobrania na PC zrezygnowałem… 

 

Oto logi z tego programu w załączniku. Pomożecie z tym? :/ 

FRST.txt

Addition.txt

Addition.txt

FRST.txt

W panelu sterowania odinstaluj Deal Keeper i trolatunt.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Kliknij Scan i pokaż nowy raport z FRST bez Addition.

Gotowe. 

Raport z FRST w załączniku. 

 

FRST.txt

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

S2 Update Deal Keeper; "C:\Program Files (x86)\Deal Keeper\updateDealKeeper.exe" [X]
S2 Util Deal Keeper; "C:\Program Files (x86)\Deal Keeper\bin\utilDealKeeper.exe" [X]
S3 gdrv; \??\C:\Windows\gdrv.sys [X]
C:\AdwCleaner
C:\Program Files (x86)\Deal Keeper
CMD: del /f /s /q %TEMP%\*.*

Uruchom FRST i kliknij Fix. Pokaż raport z usuwania Fixlog.

Gotowe, oto Fixlog. 

 

Fixlog.txt

Skasuj folder C:\FRST

Dysk przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware Premium.

http://wstaw.org/m/2014/03/25/2014-03-25_123039.png

Język PL > Settings > General Settings > Language > Polish

Przeczytaj w jaki sposób należy instalować programy: KLIK - KLIK - KLIK - KLIK

Odinstaluj Adobe Reader 9.5.5, Java 7 Update 55, Microsoft Silverlight.

Zainstaluj Java 7 Update 67, Adobe Reader XI 11.0.8, Silverlight 5.1.30514.0