Internet - problem z udostepnieniem połączenia

Witam mam problem ponieważ zabrałem się za podłączenie konsoli xBox 360 do komputera. Na początku miałem problem z siecią bokonsola w ogóle nie widziała sieci, lecz z tym już się uporałem. xBox widzi siec ale nie widzi komputera :frowning: Myślę że problem leży po stronie udostępniania sieci ponieważ we wszystkich tutorialach klikając w Połączenie lokalne prawym przyciskiem myszy i po przejściu do zakładki Zaawansowane należny zaznaczyć wszystko tak jak http://img541.imageshack.us/img541/8363/screenl.jpg Chodzi o opcje Udostępnianie połączenia internetowego. Kiedy ja wejdę u siebie w tą zakładkę nie mam czegoś takiego u mnie jest tylko Zapora systemu Windows. Dlaczego u mnie tego nie ma? Co mam zorbie aby mieć te opcje?

Tak to jest jak ściągasz bezprzewodowo neta…

Bezprzewodowo ? nie mam bezprzewodowego neta:)

Nie znam się na XBoxie za bardzo, ale nie ma w nim czegoś takiego jak grupa robocza albo coś w tym stylu, może oba urządzenia posiadają inne grupy robocze i dlatego się nie widzą. Rozwiązanie podaje z poziomu użytkownika sieci między dwoma komputerami :slight_smile:

tak jak napisałem interesuje mnie tylko problem dlaczego u mnie nie ma Opcji takich jak na screenie, kwestia xBoxa nie ma nic do rzeczy z tym sobie poradzę jeśli poszukam te funkcje.

Grupa robocza tu nie jest istotna, to dotyczy tylko udostępniania plików.

Powinieneś wejść do właściwości połączenia od twojego łącza internetowego. Ty może wchodzisz do właściwości połączenia na karcie sieciowej, za której pomocą chcesz udostępnić łącze na konsolę.