Internet radiówka muli lub nie działa


(Slawula9) #1

Witam!!Tak jak w temacie mój internet coś słabo chodzi.Mam router usb Tp-link TL-WN422G oraz płytę główną(Nazwa płyty głównej ECS K7VTA3 v5).Jest to już stary komp niestety.Przejdę do problemu.Jak przeglądam neta to pochodzi chwilę wręcz wzorowo , a za chwilę w ogóle nie mam połączenia lub muszę czekać z 30 sek. na otwarcie strony.Skanowałem kompa i były 4 wirusy ,ale już je usunąłem.Neta mam 1mb/s .Na innych kompach net śmiga normalnie(też są na routerach).Pochodzi 15min dobrze i dalej to samo.Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.Z góry dziękuję i pozdrawiam!


(WWW POWER 1.0) #2

spróbuj restart


(Dvdgttgtt) #3

No Co Bym Ci Radził

Po Pierwsze Format Kompa Jak Nie Chcesz Robić To

Po Drugie Zależy Jaką Masz Przeglądarkę Ja Radził Bym Brać Google Chrome Najnowsze Wersje Zawszę

Po Trzecie Zalecam Przeskanować Jeszcze Raz Czy Nie Ma Virusów Polecam ESET Smart Security 5 http://www.dobreprogramy.pl/ESET-Smart- ... 12888.html Możesz Wziąść Testową Licencje I Zaktualizować Do Najnowszej

Po Czwarte Zalecam Przeskanowanie Kompa Z Błędów Programem Advanced SystemCare Free 5 http://www.dobreprogramy.pl/Advanced-Sy ... 12911.html

Po Piąte Zaktualizuj Sterownki Sieci

Jak Już Nic Nie Pomoże To Idź Do Swojego Usługodawcy Internetu :slight_smile: Albo Nowy Sprzęcik :razz: Lub Inny Internet Jak Wolisz :wink:


(Slawula9) #4

Dzięki i już po problemie.Skan tym Advanced SystemCare Free 5 pomógł oraz mam słaby nadajnik :wink: Dzięki za pomoc i Pozdrawiam.