Internet radiowy

Czy według Was opłaca się podpisywać roczną umowe na radiówke 1 mbit za 73 zł(z zewnętrzym IP i bez limitów)? Bo cena jest atrakcyjna, ale czy faktycznie warto wydawać pieniądze(nie jest to w końcu tradycyjny “kabel”)

Jak dla mnie to się nie opłaca. Ja mam to za 35zł/miesiąc :stuck_out_tongue:

jeśli jest to jakaś porządna firma to raczej się opłaca ( szczególnie to zew. ip)

tylko najpierw popytaj innych użytkowników czy to jakoś dobrze działa

( ja widzałem swojego admina jak 2 lata temu mi zakładał neta i od tamtej pory tyle :frowning: )

A zopomniałem jeszcze dodać, że łaczę w godzinach nocnych przyspiesza o około 1/3

Ja tez mam radiówke i wg mnie jest to najleszy internet.

Płace 30zł/miesiac.

Poszukaj moze znajdziesz tańszy bo ten za :o 73zł sie nie opłaca…

jęsli jest to porządna firma i ten transfer jest napradę utrzymywany + zew ip to nie jest tak źle (według mnie )

No nie wiem, czy znajdzie sie coś tańszego. Tenże dostawca internetu udostępnia 2 szybkości trandferu(512 kb/s za 49 i 1 mbit za 73 zł)

A tak poza tym mam tylko do wyboru tą radiówke i neostrade, więc nie jest to zbyt duży wybór.

A jeśli opłata za transfer 1 mbit jest zbyt wysoka, to jaka według Was była proporcjonalna?

Ja też się właśnie zastanawiam nad takim internetem, 1MB, zew. IP, bez limitów za 48zł/mies. Co ma wpływ na działanie takiego łącza? W jakiej maksymalnej odległości powinien być ulokowany odbiornik, aby dało się “wydoić” max łącza?

w tej cenie 1mb/s ?! bierz chłopie…takich rzeczy nie ma nawet w neostradzie…gdzie są XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX limity :frowning:

Co niektórzy przesadzają… 1MBit za 73zł i to jest dużo? Zależy kto gdzie mieszka. Ja płace za radiówke 512kbit 83zł, innej możliwości nie ma (nie licząc neo).

Ja mam 1Mb/s za 30zł. ale wcale nie chodzi tak dobrze (sciaga mi w dzień 20KB/s a w nocy 0 23 80/KBs) więc zanim to załozysz to się zapytaj sie tych co maja tgo neta jak działa, jak sicaga itd. Radze Ci sie dobrze zorieńtować :!:

Ja płacę 50 zł. za 378 kbps, teraz była zmiana firmy dostawczej (łacze to samo) i chodzi jak nakręcona :mrgreen:

Mam około 1 km. do nadajnika, przeszkód nie ma. Jeśli nie amsz więcej jak 2 - 2,5 km to bierz bo się opłaca. Tylko dowiedz się co za firma czy jakaś porządna :wink:

Ja mam radio dzielone z kumplem, internet z kablówki 1500kbps, odległość 600 metrów, żadnych przeszkud, prędkość max 11Mb/s w sieci.

Rzeczywista prędkość ok 1460kbps.

120zł miesiąc czyli 60zł na osobe.

Wszystko zależy od dostawcy i jakości wykonanych przez niego usług

Nie no byłem wczoraj u znajomego ok. godziny 18 więc w ten największy ruch i leciało full 125kb/s. Odbiornik mam najbliższy (z tego co wiem) jakieś pół kilometra.

A znacie może jakiś stronki z netem radiowym w większych miejscowościach?? Bo zmieniam niedługo i cena jest atrakcyjna :mrgreen: z tego co tu piszecie:P

Ja bym marzył o czymś takim! Mam 360 kbps za 50 zł z wewnetrzym IP!