Internet się Wyłącza- Wirusy?


(K Patryk) #1

Witam, Mam Wielki problem.. Z internetem, przy starcie działa on 15 sekund, A potem po prostu nie działa, nie wykorzystuje na 100% swoich możliwośći odbiera, 0 kb/s z sieci działą mi tylko komunikator. Nie mogę, przeglądać stron, nie mogę nic. Piszę od kolegi, Ale Logi są z mojego komputera. Powodem są wg. mnie na 100% wirusy, bo już wcześniej miałem z nimi problemy. Proszę o jak najszybszą pomoc, Bo sytuacja Wyglada Fatalnie. Oto logi:

Log Hijack: http://www.wklejto.pl/30956

Log Combofix: http://www.wklejto.pl/30957 ( Nie wiem czemu tak długi, chyba przez instlaowanie sevice packów, bo myślałem że tak rozwiąze problem)

Z góry Dziękuje,

Pozdrawiam


#2

n0ord , następnym razem zwróć uwagę w jakim dziale piszesz.

Przenoszę.


(Spandau) #3

Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Pobierz Dr.WEB CureIt! Już w trakcie pobierania zapisz go pod zmienioną nazwą np 123.com z rozszerzeniem com nie exe. Uruchom wykonaj pełne skanowanie wylecz co się da resztę usuń. Napisz co znalazł.


(K Patryk) #4

Musiałerm zrobić format, bo nie mogę pobrać.. Na razie jest dobrze, ale mam inny problem. Chcę zabezpieczyć internet, ale gdy instaluję Service packi, To Komputer, restartuje się przy starcie ( Tzn, windows się ładuje kończy się ładować i restart), i nie mam żadnych SP, na kompie to musi, siedzieć gdzieś w systemie, te wirusy, przeskanuję tym programem.

-- Dodane 12.04.2009 (N) 10:50 --

Jak to zapisać inaczej, to nie wiem. Ale Bez Tego zapisywania znalazł 3 wirusy:

cilevb.com czyli Win32.HLLW.MyBot.5

cmd.exe czyli Win32.Virut.30

logonui.exe czyli Win32.Virut.30


(Henio Mazurek) #5

Tutaj masz instrukcję

http://helpc.eu/viewtopic.php?f=26&t=1674


(K Patryk) #6

Dobra coś pogrzebie, Gdy wyłączyłem przywracanie znalazłem jeszcze jeden:

wmiprvse.exe też Virut..

-- Dodane 12.04.2009 (N) 11:11 --

Dobra, na razie komputer, działa dobrze.. Jeśli znów zacznie się coś dziać, zformatuje wszystkie dyski. Nie wiem czy instalować też service packi, jak znów będzie mi się restartował. Na razie temat "zamrażam", chyba że ktoś chcę coś mi jeszcze poradzić. Dziękuje wszystkim , za cenne wskazówki, sam bym tego nie ogarnął :wink:.