Internet TP nagle strasznie zwolnił

Posiadam internet TP 6 mb od dobrych kilku lat, jednak od tego tygodnia coś się dzieje z nim niedobrego- mianowicie internet chodzi bardzo powoli, ociężale, monotonnie. Pomijając fakt, że download jest w granicach 150 kb/s (przeważnie było 400-500) to Internet jest tak powolny, że wywala mnie nawet podczas gry z dziewczyną przez hamachi w diablo 2 co jest bardzo uciążliwe a filmy na YT albo nie ładują się po kilku senundach albo mozolnie i z trudem odtworzą się na 240px

Posiadam router 150M Wireless Lite N ADSL2+ Modem Router Model No: TD-W8950ND, wiem że nie jest najwyższych lotów- jednak do zastosować domowych (laptop + pc) sprawdzał się idealnie

Wykluczam możliwość shakowania sieci, hasło co kilka dni zmieniam- w tym tygodniu nawet częściej, cały dzień skanowałem też sieć szukając komputerów, który chciały by się podłączyć pod moją sieć. Skanowałem także system w poszukiwaniu malware i wszelakiego innego paskudzctwa- także nic nie wykryłem.

Wykluczyłem także możliwość kłopotu ze sterownikami- taki sam kłopot z powolnym internetem występuje na komputerze stacjonarnym, poza tym, wczoraj instalowałem najnowsze stery

Korzystam z Windows 7 Home 64 bit.

Dodane 21.06.2013 (Pt) 21:26

Zamieszczam także wykonany przed chwilą log ze skanowania OTL.

http://wklej.org/id/1070651/

Witam,

oglądając log widać infekcję: “stij.exe”. Należałoby zeskanować komputer antywirusem.

Pozdrawiam