Internet tylko w trybie awaryjnym

Witam , jestem nowym użytkownikiem ale z porad na tym forum wiele razy korzystałem i okazywały się w 95% przypadkach pomocne ;]

Mam otóż taki problem że internet działa mi tylko w trybie awaryjnym w prawie każdym podobnym temacie była mowa o sprawdzeniu logów a więc proszę oto one

http://wklej.org/id/170919/

windows 7 64 bit ultimate build 7600

Dodam że łącze się poprzez router a komputer z którym mam problem to pudło a inne laptopy czy też iphone nie mają problemu z siecią , z początku pomyslałem ze to zwyczajowy brak dostępu restart komputera zawsze załatwiał sprawę gdy nie podziałało przeskanowałem komputer nodem32 spyware doctorem cwshredder’em i stinger’em nic mi nie wykryło odłączyłem wszystkie kable od routera i zasilanie po czym wszystko na nowo podłączyłem nic to nie dało :expressionless: nadal łączy się tylko w trybie awaryjnym mam nadzieje ze podałem info potrzebne do rozwiązania problemu :slight_smile:

niestety nie mogę zainstalować występuje jakiś błąd i instalacja zostaje przerwana …

może ktoś sprawdzić te logi ? Byłbym wdzięczny za pomoc

kukus , przestań spamować tym F-Secure bo mnie krew zalewa.

Cymes , zobaczymy czy to od wirusów, wklej logi z OTL, GMER i System Repair Engineer

Logi wklej na wklej.to a tutaj tylko link do wklejki.

OTL

http://wklej.to/j9pS

lub

http://wklej.org/id/171421/

gmer - nie dalem obsłużyć za zielony jestem :roll:

tylko tyle mi wyskoczyło

http://wklej.to/qurn

SRE

http://wklej.to/SvmI

lub

http://wklej.org/id/171422/

Napisz co robi ten program

hym to jest jakiś keygen do noda dodam ze nie lubie piractwa [edit] a ściągnąłem z powodu krytycznej sytuacji wczesniej działałem tylko na spyware doctor :wink:

to tez ten program byl po awarii zainstalowany wiec raczej nie on jest przyczyną

Ja tutaj mniej więcej przyczynę widzę, ale najpierw musisz przestać piracić. Potwierdzisz to kolejnym zestawem takich samych logów.

ok rozumiem ze mam wyłączyć i usunąć tego noda i mam na nowo przeskanowac ? ;p sie robi

edit: zrobiłem jak kazałeś drogi kolego i cos niesamowitego sie stało net zadziałał O_O a dałbym sobie przyrodzenie odciąć że tego nod’a pobrałem po tym jak sie zaczął problem !!

http://wklej.org/id/172035/

http://wklej.org/id/172037/

no wiec widzisz, nie piracisz - nie masz problemow z wirusami i kompem x]

:smiley: nauczka dla mnie

Mój typ to bonjour, ale skoro już wszystko działa to można go zostawić, zwłaszcza, że nie bardzo wiem jak się go z tego systemu pozbyć.

http://www.searchengines.pl/Usuwanie-Bo … 03177.html :wink:

Asiulka Way^^ , no tak ale zaznaczone jest wyraźnie w linku który podałaś, że to najdalej dla Visty w wersji 32-bitowej. Natomiast tutaj był Windows 7 w wersji 64 bit.

Ano mój błąd. Nie zauważyłam, sory. no to ciężko będzie…system nie jest jeszcze tak rozpowrzechniony i nie wszytkie aktualizacje programow zrobili na te z wyższymi bitami i nowszym systemem…