Internet w Dialogu

Witam , posiada ktoś z was internet w dialogu ?? jeśli tak to niech ktoś się wypowie na jego temat czy lepsze od neostrady , tylko nie dawajcie mi cenników …

neo lepsza … mniejsze lagi szybciej się łączy

ale jeśli masz możliwość to polecam tobie neta z vectry

brak limitów dobry ping w grach on line no i nietrzeba nic instalować (neo) konfigurować (dialog)

mam mozliwosci takie : neo , dialog , magma (osiedlowy chyba)

neo mam teraz ale podrożeje duzo …

Złączono Posta : 29.12.2006 (Pią) 11:58

magma > http://www.magma-net.pl/?m=offer&pilot=doc&docid=cennik

No ja posiadam Dialog 2MB i szczerze tobie go polecam, brak limitów transferu. Brak kłopotów z serwerami i cena oczywiście nie duża. Od kiedy zmieniłem Neostrade (Neostade) na dialog lepiej mi się pracuje w Internecie. :wink:

a mozesz napisac jak wygląda podłączenie do kompa … czy przez taki modem jak w neo czy jak ??

No ja mam Modem z dialogu i do tego Router D-Link… a co do samego modemu to łatwiej zrobićjego konfiguracje niż tego z Neostrady.

modem czyli cos takiego jak z neo ze idzie do niego kabel telefoniczny a z niego do kompa przez usb idzie drugi kabel ?? , a ten router to po co ??

Nie, tam idzie kabel to telefonu i kabel do modemu w komputerze. Nie trzeba instalować modemu (sterowników) ani nieczego na kompie.

Ja mam z dialogu 512 DSL i jest dobrze, nie ma limitów, jedynie co mnie zdenerwuje to od czasu do czasu lubi mi się przyciąć, ale to jest raz na kilka tygodni (zależy tez od terenu w jakim mieszkasz)

hmmm chyba wezmę ten DialNet 2 czyli 2mb/s w technologi ADSL , i mam pytanie czy ta technologia ADSL to jest to samo co neostrada ?? i jeszcze chciałem się dowiedzieć czy w dialogu będzie mi każdy grzebał w kompie tak jak to ma miejsce w “osiedlówkach” czy będzie tak jak w neostradzie …,

Nikt nie bedzie Ci mógł grzebać… To nie jest sieć… :stuck_out_tongue: Ja Tobie polecam tego neta w dialogu ;]

a są jakieś wady tego neta ??

Ja nie zauważyłem żadnych wad… skończyła mi się umowa ostatnio tego Dialogu 2mb DSL i zmieniłem usługę na Dialog 4mb ADSL i naprawdę warto! Jedyna wada dialogu, to obsługa klienta, ale można z nimi sobie dać rade :wink:

Jedyne co wkurza to średnio raz na dwa tygodnie w piątek wieczorem (18-22) prędkość spada dość drastycznie do około 50% łącza, ale to normalne i pewnie nie tylko w dialogu:) Na plus muszę dać szybkość obsługi klienta (nie telefoniczną bo na tą trzeba trochę czekać…) ale wczoraj przedwczoraj padło mi coś i już na następny dzień telefonik od montera kiedy może przyjechać. Przyjechał zadzwonił zmienił port i działa… (jakby nie mogli tego przez telefon konsultantki zrobić…) Ogólnie z neo nie mam porównania bo miałem ze 4 lata temu ale jeżeli nie narzekasz na nie to zostań, po cholerę zmieniać coś co jest dobre?