Internet w laptopie z ustawieniami z komp. stacjonarnego

Mam jeden dzień na rejestracje windy w laptopie… legalnej.

Czy moge zainstalować stery oraz podać ustawienia bram i dns/y z radiówki podłaczonej do komputera stacjonarnego ?

Chodzi mi tylko o zarejestrowanie tego systemu ? Czy będzie to chodziło, czy dać sobie spokój ?

aha… laptop nie jest mój, więc net na dłużej w nim nie wchodzi w grę…

Ja proponuje przeprowadzić aktywacje telefoniczną dzwonisz pod wskazany dla Polski nr telefoniczny i postępujesz zgodnie z wskazówkami automatu

Natomiast na Twoje pytanie odpowiadam Możesz Ale nie jest to zawsze możliwe i możesz napotkać trudności.

Pierwsze to o jakiej radiówce mówimy jeżeli o radiówce od dostawcy zewnętrznego WISP zwanego dalej providerem to pytanie w jaki sposób masz poprowadzonego neta do komputera kablem sieciowym skrętką?? o wtyku RJ-45 LAN czy w komputerze stacjonarnym masz kartę wifi i w miejscu antenki przykręcony kabel na złączu RP-SMA??

Jeżeli jest to RJ-45 to pół problemu z głowy Jeżeli inny to nie podłączysz tego kabla to lapciaka.

Dostawca WISP może stosować filtracje Adresów MAC kart więc może zaistnieć potrzeba zmiany MAC karty w laptopie na taki MAC jak ma karta dostawcy internetu.

Jeżeli chcesz się podłączyć do swojej wewnętrznej domowej sieci jak najbardziej możesz.

Możesz tez połączyć 2 komputery w sieć kablem krosowanym udostępnić połączenie internetowe itd.

Prościej i szybciej moim zdaniem byłoby CI przeprowadzić aktywacje telefoniczną banalnie prosto i po polsku!! zawsze to pozostanie jedna dodatkowa aktywacja systemu przez internet na przyszłość.