Internet w SE K300i


(Neon1992) #1

Witam,

posiadam telefon SE K300i w sieci Orange (na kartę) i czy moge przez niego wejść na stronę np. http://www.dobreprogramy.pl i poczytać newsy lub posiedzieć na forum? A i jeszcze jedno czy mogę się np. zalogować na grę on-line http://www.battleknight.pl i grać w nią, rozbudowywać staty?

Dla moderacji: strona dla przykładu.


(Gerard Marondel) #2

Witam

Pewnie, możesz za pomocą telefonu wejśc prawie na każdą stronę w necie. Tel. posiada możliwości oglądania stron, ja jednak polecam Tobie abyś ściągnął sobie OPERĘ MINI i tam można w łatwy sposób sobie wszystko skonfigurować. Oczywiście telefon musi posiadać aplikację JAVA z tym że na przykład na stronce kurnika nie pograsz no bo wyswietlacz za mały i nie obsługuje tego serwer. Ja jakiś czas temu miałem to na tel SE k500i i nie narzekałem.

Co do drugiej cześci pytania, nie wypowiem się gdyż w necie nie gram.

Pozdrawiam :slight_smile:


(Jajewa777) #3

opere mini można pobrać na >>> http://www.k300i.one.pl/aplikacje.php

(tam gdzieś jest tak miej więcej połowa strony) działa bo sam wypróbowałem

ale do końca nie wiem jak to jest ale podejrzewam ze stron www nie da się przeglądać,a jeśli się da będzie się musiało dużo za to zabulić :frowning: , tylko wap. :frowning:


(Zieeelak) #4

posiadam Opere Mini. Da sie na niej ogladac strony internetowe ale gry sa zrobione w jakims porgramie, np flash ktorego nie ma na komorce wiec nie pograsz :confused:


(Neon1992) #5

Dzięki za odpowiedzi.

Ale jestem zawiedziony, bo gdy pojadę na wakacje nie będę miał dostępu do neta a nie chciałbym za dużo stracić na statach w grze. Trudno.

A jeszcze jedno pytanie, żeby korzystać z Opera Mini co trzeba skonfigurować:

?