Internet w Siemens SX66 (WM6.0) przez NOKIA 6630

(Lukas 182) #1

Witam.

Mam problem z podłączeniem telefonu NOKIA 6630 do palmtopa Siemens SX66 (Windows Mobile 6.0 ENG). Niby wszystko wykrywa, bluetooth działa bez zastrzeżeń, bo pliki pomiędzy palmkiem, a telefonem przesyła.

Mam wykupiony abonament Blueconnect w ERZE. Na stacjonarnym wszystko działa idealnie, czy to przez bluetooth, czy też po USB, internet działa bez zastrzeżeń. Tak samo jest na samym telefonie podczas przeglądania stron WAP. problem pojawia się jak chcę wykorzystać telefon jako modem podłączając go do palmotopa. Telefon zostaje wykryty przez palmtop, połączenie sieciowe konfiguruje wykorzystując identyczne dane jak na stacjonarnym kompie (numer *99***1#, bez loginu i haseł) kończę konfiguracje i włączam Internet Explorer Mobile i nic, nie chce załapać. W ogóle palmek nie łączy się z komórką, bo jak na kompie się połączy to wyskakuje mi ikona na telefonie, że jest transmisja pakietowa, a tu nic, tak jakby w ogóle palmek nie wykrywał telefonu. Może potrzebne są jakieś sterowniki do palmka, ale nic takiego nie znalazłem. Może ktoś miał podobny problem i mógłby mi pomóc...