Internet w telefonie

hej.mam pytanie.moj kolega ma telefon z plusa i ma w nim opere i se korzysta z neta wykupujac jakis tam pakiet. no i czy w erze mozna podobnie ?;]

Można wykupić pakiet Omnix Max

a ile takie cus kosztuje ;]?

W Erze nie musisz mieć pakietu, żeby mieć internet, co prawda wtedy niezbyt opłaca się takie połączenie. Jest też pakiet 5 mb za 5 zł na miesiąc. Mi w zupełności wystarcza na GG i sprawdzanie poczty czy pogody. Poza tym jak już wykorzystasz te 5 mb to internet i tak kosztuje mniej niż normalnie.

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/inne/omnix_max/lacz_sie

Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

w każdej sieci można korzystać normalnie z internetu. tylko jest drogi i dlatego lepiej oplaca się wykupyać pakiety które są już chyba dostępne w każdej sieci

Trochę się z tym nie zgodzę. Z tego co pamiętam to w Play masz pakiet 5MB za 25zł a standardowa cena w abonamencie to: 5gr/10kb = 5MB=25zł. Poza tym ciężko trochę wykorzystać te 5MB :slight_smile: teraz strony są coraz częściej dopasowywane do telefonów więc tym samym bardzo mało zajmują :slight_smile:

ale pakiet to chyba nie jest w abonamencie??? a pozatym to jak na pakiet to trochę drogo według mnie. to zależy bo jak się korzysta np. z opery to trochę ciągnie i jak ktoś chce to szybko wykorzysta :-)) oczywiście nie mowię tutaj o gg bo ono to bardzo mało danych pobiera

W Plusie jest pakiet 50MB za 10 zł i 20 MB za 5zł

50 MB mi spokojnie starcza na miesiąc nawet przy codziennym korzystaniu z neta.

Plus ma chyba najkorzystniejszą ofertę jeżeli chodzi o pakiety internetowe. Ceny są naprawdę bardzo niskie porównując do ofert Ery, Play i Orange. 50MB spokojnie wystarcza na miesiąc korzystania z GG i internetu. Strona Onetu, albo wp w przeglądarce Opera Mini zajmuje ok 70KB, bardziej rozbudowane np. dobreprogramy.pl ważą ok 170KB (przy niskiej jakości obrazów).

a ktoś moze wie jak sciagnac na telefon ten pakiet 20MB ??? - telefon mam w plusie

Olga1695 , trochę samodzielności no! !!

Masz oficjalną stronę Plusa gsm to tam poszukaj !!

20MB za 5 zł

kod: *121*11*05#

W Orange kiedyś (lub nadal jest) że było 25mb za 5zł na jeden dzień.