Internet - Warszawa

(Mati1292) #1

Witam,

proszę o pomoc w sprawie założenia internetu. Od niedawna mieszkam w Warszawie i chcę założyć internet w mieszkaniu. Potrzębuję Wi-Fi i możliwość podłączenia pięciu urządzeń. Zastanawiłem się nad Asterem, żeby był dostawcą, ale słyszałem kilka negatywnych opinii o tej firmie. Mam takie pytanie: czy ktoś z forumowiczów mógłby napisać o różnych dostawcach internetu w Warszawie, których poleca? Nie chcę, bym po podpisaniu umowy z Aster został oszukany czy coś w tym stylu. Proszę o wasze opinie. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Ps. Jeśli nie ten dział to przepraszam.

(kosti1) #2

aster już nie ma upc go przejeło i bardzo dobrze bo w aster to porty blokowali i transfer na torrencie miałem 2kb/s przy 2mb łączu.brał bym upc na twoim miejscu

(Adrianoss) #3

Polecam Vectre lub Multimedie, ewentualnie UPC :slight_smile:

(Mati1292) #4

Ale właśnie w tym bloku co ja mieszkam niby cały czas jest aster. Są pociągniete kable, tylko brakuje modemu i routera. Podobno blok ma jakąś umowe z aster, więc nie sądzę, żeby był wciągnięty pod UPC. Pozatym UPC potrzebuje chyba telefonu stacjonarnego ale mogę się mylić (poprawcie mnie w przypadku błędu) i ma umowe na 2 lata, a ja potrzebuję na 1 rok. Dlatego mówię cały czas o aster, bo byłoby to najłatwiejsze rozwiązanie i niska cena (10Mb\s za 50zł). Tylko co o tym sądzicie? I jeśli istnieją jeszcze jakieś propozycje to proszę podzielcie się nimi.

(Kpc21) #5

Przecież UPC to sieć TV kablowej, tak samo jak Aster. Skoro Aster został przejęty przez UPC, to automatycznie blok teraz ma umowę z UPC. A że jeszcze nie dokonali rebrandingu, to jest to ciągle Aster, tyle że rządzi nim UPC :slight_smile: