Internet - Warszawa

Witam,

proszę o pomoc w sprawie założenia internetu. Od niedawna mieszkam w Warszawie i chcę założyć internet w mieszkaniu. Potrzębuję Wi-Fi i możliwość podłączenia pięciu urządzeń. Zastanawiłem się nad Asterem, żeby był dostawcą, ale słyszałem kilka negatywnych opinii o tej firmie. Mam takie pytanie: czy ktoś z forumowiczów mógłby napisać o różnych dostawcach internetu w Warszawie, których poleca? Nie chcę, bym po podpisaniu umowy z Aster został oszukany czy coś w tym stylu. Proszę o wasze opinie. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Ps. Jeśli nie ten dział to przepraszam.

aster już nie ma upc go przejeło i bardzo dobrze bo w aster to porty blokowali i transfer na torrencie miałem 2kb/s przy 2mb łączu.brał bym upc na twoim miejscu

Polecam Vectre lub Multimedie, ewentualnie UPC :slight_smile:

Ale właśnie w tym bloku co ja mieszkam niby cały czas jest aster. Są pociągniete kable, tylko brakuje modemu i routera. Podobno blok ma jakąś umowe z aster, więc nie sądzę, żeby był wciągnięty pod UPC. Pozatym UPC potrzebuje chyba telefonu stacjonarnego ale mogę się mylić (poprawcie mnie w przypadku błędu) i ma umowe na 2 lata, a ja potrzebuję na 1 rok. Dlatego mówię cały czas o aster, bo byłoby to najłatwiejsze rozwiązanie i niska cena (10Mb\s za 50zł). Tylko co o tym sądzicie? I jeśli istnieją jeszcze jakieś propozycje to proszę podzielcie się nimi.

Przecież UPC to sieć TV kablowej, tak samo jak Aster. Skoro Aster został przejęty przez UPC, to automatycznie blok teraz ma umowę z UPC. A że jeszcze nie dokonali rebrandingu, to jest to ciągle Aster, tyle że rządzi nim UPC :slight_smile: