Internet WiFi , karta wbudowana czy dolaczana?

Chcialbym wiedziec czy karta WiFi wbudowana w laptopie jest lepsza/gorsza od tej ktora podlacza sie do portu PCMCIA ??

Z gory dzieki za odpowiedz

eXz na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień

Wybacz Modek, ale moja klawiatura i nielubiany przeze mnie ale tolerowany bo oryginalny Windows XP Prof po Angielsku niestety uniemozliwia mi zmiane …wiec sory…

zależy :stuck_out_tongue:

do normalnego użytku wbudowana jest wystarczająca :slight_smile: porównywalna będzie z jkartą na PCMIA przegawaga kart na PCMIA objawia się tym że zwykle istnieje możliwość podpięcia do nich zewnętrznej anteny a co z tym idzie wyłapiesz sieci o słabym sygnale :stuck_out_tongue:

generalnie polecam kartę wbudowana no ale zależy od twojej sieci czy też sieci do których będziesz się podpinał :stuck_out_tongue:

eXz jeśli łączysz się z bezprzewodową siecią radiową na wbudowanej karcie, to nie ma sensu inwestować w kartę PCMCIA. No chyba, ze potrzebujesz podpiąć jakąś zewnętrzną antenę.

A co do klawiatury, to ustaw sobie w windowsie polską klawiaturę i będziesz pisał po polsku. W domu również mam angielskiego windowsa z tym, że home, i nie mam żadnych problemów z pisaniem po polsku