Internet wolno chodzi, nie wiem dlaczego

Witam, mam problem z internetem, od jakiegoś czasu - tydzień, może dwa internet zaczął mi spowalniać i to znacznie w porównaniu z tym co było wcześniej, obecnie posiadam Neostradę 1mb, a to mi wystarczało. Ostatnio jednak było coraz gorzej, stronki ładowały się wolniej, pingi w grach zaczęły rosnąć, aż do dziś, kiedy to pingi sięgnęły zenitu 600-1000, a to uniemożliwia cokolwiek aby zrobić. Stronki podobnie wolno chodzą. Jako, że dopiero dziś stało się to na tyle uciążliwe, żeby z tym zawalczyć postanowiłem się za to zabrać, tak więc, podłączyłem stary modem - bez zmian. Zmieniłem ruter - bez zmian. Przeskanowałem system Avastem, ComboFixem, ActiveScan 2.0. Niby nic znaczącego, a internet nadal wolny. Nie mam już pomysłu co z tym zrobić, a staje się to naprawdę irytujące. Wiem, że ludzie często krytykują neostradę, jednak to mój pierwszy tak poważny problem z tą siecią, a internet mam od poczatku od TP a już z 6 lat minęło.

Daje logi http://www.wklejto.pl/48853

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,

Jak już skanowałeś się Combofixem, to pokaż log który wyprodukował.

Combofixa jednak nie używa się, jeśli nie wiemy, czy jest wystarczająco uparta infekcja.

Przeskanowałem ComboFixem, bo najpierw szukałem porady u znajomych i mi to polecili.

http://www.wklejto.pl/48857

Niby na forach piszą, że w godzinach popołudniowych na sieci Neostrady mogą być przeciążenia, ale mi zdarza się to pierwszy raz od kilku lat, więc to chyba nie o to chodzi.

W logu nic nie ma.

Zastosuj TFC oraz OTC.

Wykonaj pełny skan DR WEB CureIt.

Gdy będą wirusy pokaż raport.

Wyczyść rejestr i dysk CCleaner oraz wyłącz nim zbędniki z autostartu (Narzędzia -> Autostart).

Zgodnie z poleceniami zastosowałem TLC a także OTC

Dr.Web nie wykrył nic, więc logów nie daje.

CCleanerem wyczyściłem kilka rzeczy.

Prędkość jak na razie skoczyła sporo do góry i aktualnie jest na właściwym poziomie.

3244571.jpg

Zobaczę jeszcze jak będzie w kolejnych dniach, ale wydaje mi się, że to co poradziliście pomogło.

Dzięki bardzo.

Możesz jeszcze ściągnąć iobit advanced system care free tam masz funkcje internet booster (przyspieszy ci internet)