Internet wolno chodzi


(Kotyluch) #1

Cześć. Od niedawna mam taki problem, że internet strasznie wolno mi chodzi, ale tylko po południu i wieczorem, rano jest ok. Na speedtestach prędkość podaje poprawną, w cmd jak sprawdzam ping do wp.pl to też jest ok. Kiedyś też tak miałem, format pomógł, ale teraz nie mogę usunąć wszystkiego z komputera. I jestem też pewien że nie jest to nie jest wina sprzętu, ani źle zabezpieczonej sieci. Mam nadzieję że mi pomożecie.

OTL.txt http://wklej.org/id/1108285/

Extras.txt http://wklej.org/id/1108287/


(Acorus) #2

Odinstaluj BlueSprig Toolbar v7.4,Spybot - Search & Destroy.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”


(Kotyluch) #3

Programy odinstalowane, ten kod w OTLu wykonany, Malwarebytes zaktualizowany. Zeskanowałem, nic nie znalazłem. Problem nadal występuje.

Załączam logi:

Po wykonaniu OTLa - http://wklej.org/id/1108535/

Po zeskanowaniu malwarebytesem - http://wklej.org/id/1108536/


(IPSEN) #4

Jaki to internet bezprzewodowy czy na kablu? Dzwoniłeś do operatora?


(Kotyluch) #5

Tak, na kablu, sprzętowo wszystko jest dobrze, sieć jest dobrze zabezpieczona, zresztą nikt nie jest do niej podłączony. Nawet nie ma kto kraść mi internetu przez wifi, chyba że emeryci.


(IPSEN) #6

Otwórz Menedżer urządzeń, zobacz czy niema problemu ze sterownikami, np. żółty znak zapytania, wykrzykniki. Przeinstaluj sterownik karty sieciowej. Spróbuj zresetować protokół internetowy (stos TCP/IP) fix-em-http://support.microsoft.com/kb/299357/pl

Dodane 16 sierpnia 2013, o 08:24

Pobierz -http://www.dobreprogramy.pl/inSSIDer,Program,Windows,17095.html- zobacz jak wygląda sygnał twojej sieci, instrukcja-http://www.vista.pl/porady/1732_obsluga_i_przykladowe_zastosowanie_programu_inssider.html pokaż zdjęcia