Internet wolno dziala

Brat korzystał z komputera i internet zaczal wolno chodzic. Brata nie mam jak usunąć ale jakby mogł ktoś co zrobić z tym logiem. Korzystam z przenosnego urzadzenia, wczesniej sciagalo z predkosciami 100kB/s teraz chodzi sciaga z predkoscia 4kB/s. Może byc coś z ustawieniami sieci, korzystam z programu buissness everywhere i net mam na laptopie przez usługe orange. Problem pojawil sie ostatnio, programy Ad Aware i Spybot nic nie byly w stanie zdzialac. To jest log kiedy buissness everywhere nie jest polaczony z netem, zaraz po wlaczeniu programu hijackthis z uprawnieniami administratora. Mam jeszcze jakis problem ze sterownikami karty graficznej (niektore gry nie dzialaja) ale wiecej na ten temat w tej chwili nie powiem bo nie wiem.

Daj log z ComboFix

Log z Combo Fix, Rainlendar to pulpitowy kalendarz. Ostatnio instalowalem jave i flasha. Stronki które uzywaja flasha u mnie w szczegolnoscy wolno chodza (zadne stronki z filmikami). Przy uruchamianiu combo fix pojawia sie okienko z napiesem “program REG przestał działac”

Zainstalowalem jeszcze programik a-squared, wykryl trojana (Trojan.Win32.Delf.abx)i niby usunal ale internet nadal muli. Mialem problemy z updatowaniem( sciagalo sie do pewnego momentu a potem pojawial sie komunikat ze "Nie mozna bylo sciagnac aktualizacji. Prosze sprawdzic swoje polaczenie z internetem i ustawienia serwera proxy). Podaje loga:

Tutaj jest dzisiejszy log z HijackThis z wlaczonym netem, zaraz po starcie systemu:

W logach nic nie widzę