Internet z innego urządzenia przez kabel

Witam!

Nie mam na razie na kompie stacjonarnym netu, lecz na laptopie mam internet bezprzewodowy z kartą sieciową “Globe Trotter” (plus GSM). Czy jest możliwe połączenie laptopa z kompem jednocześnie uzyskując internet na kompie stacjonarnym? I jak?

Prosze o niezwłoczną odpowiedz

THX

Za pomocą kart sieciowych i scrossowanej skrętki…

Sidhmor , Prosze wytłumacz mi to krok po kroku jak podłączyć, przygotować, internet mieć Plz.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34&id=1

Dzieki bardzo za porady, już prawie wszystko wiem, tylko mam jeszcze pytanko: czy uzyskam połączenie jeżeli będzie kabel: Crossover od laptopa z netem, a w kompie stacjonarnym usb? Bo mam taki zestaw kabli, tam jest tylko jedne crossover adapter bez kabla tylko sama wtyczka i wejście do usb.

Nie kombinuj. Ile zapłacisz za kabel skrosowany 5 zł ?

tomak , chodzi o to , że nie mam sklepu informatycznego przy sobie, a nawet nie wiem gdzie jakiś dobry jest ( w Bielsku-Białej), gdzie moge kupić ten kabelek.

Chodzi o to że nie bardzo wiem jaką masz przejściówke

Więc najlepiej będzie jak kupisz (sam zrobisz) kabel skrosowany i podłączysz go do kart sieciowych. A co z dostępnością to idz do pierwszej lepszej firmy dostarczającej internet(co w mieście nie ma problemu) i poproś o taki kablelek lub popytaj po znajomych może ktoś ma zaciskarkę do rj-45.