Internet z Netii,udostepnianie połączenia

Witam wszystkich forumowiczów .

mój problem polega na tym iż mam internet z netii podłączony przez usb do komputera, internet udostepniam przez karte sieciową na router TP-LINK WR340G, no i tu zaczyna sie problem internet przez router dzialal az do wczoraj, mialem do niego bezprzewodowo podpietego XBOX360 na którym internet byl .wczoraj gdy zasiadlem przed X’a zaczal laczyc sie z routerem ale nie z internetem problem wyskakiwal przy pozyskaniu adresu DNS. Mógł by ktoś podać jakieś ustawienia dotyczące tego iż połączenia . góry dzięki za odpowiedzi

Czy zmieniałeś opcje w routerze, zwłaszcza te dotyczące ruchu przychodzącego i wychodzącego?

Miałem podobny problem, co prawda nie z tym routerem, pomogło ustawienie na Allow (pozwól) opcji dotyczących ruchu przychodzącego i wychodzącego w ustawieniach zapory (firewall) mojego routera.

Pozdrawiam. :slight_smile:

dzięki za odpowiedz firewall w routerze wyłączony ustawienia byly domyslne tak jak na poczatku gdy wszystko działało nie co sie zepsuło ,juz drugi dzien sie mecze i na X wyskakuje problem DNS ,daje screena z ustawien routera firewall http://imageshack.us/photo/my-images/16 … uuyum.jpg/. gdy na ustawieniach karty sieciowej robie ustawienia automatyczne wyskakuje blad ograniczenie lub brak łacznosci.

Dodane 15.01.2012 (N) 19:02

temat zamkniety .kupuje router ADSL2