Internet zwalnia krytycznie po otwarciu 2,3 kolejnych stron

Po włączeniu przeglądarki pierwsze 2,3 do kilku stron otwiera się normalnie ( czytaj szybko ), a po chwili wracam do internetowej epoki kamienia łupanego bo strona otwiera się kilkadziesiąt sekund lub w ogóle nie odpowiada ( co ciekawe po ponownym jej odświeżeniu pojawia się dość szybko ). Wygląda to tak jakby coś zapychało łącze.

Nad systemem cały czas czuwa bit defender ( w hijacku widać że coś mu odparowało ) dodatkowo skanowałem mks-virem, spyboot-em, Spy Sweeper-em. Kilka trojanów zlokalizowały i wszystkie wywaliły. W konsoli netstat wyświetla kilka połączeń ale ich liczba gwałtownie rośnie gdy internet zaczyna zwalniać.

Nie mam w tym temacie zbyt rozległej wiedzy więc proszę o pomoc weteranów :slight_smile: zaprawionych w bojach z konikami i robalami

Log z Hijacka 1.99.1

Log z Silent Runners

:slight_smile:

Masz Trojan.Agent.ACY.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system\msstcl32.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń HJT.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Wykonałem wszystkie kroki oprócz ostatniego bo po usunięciu killboxem pliku msstcl32.dll nie było w hjt wpisu

Ale żadnej poprawy. Już przy pierwszym odpale przeglądarki nie mogłem otworzyć tej strony.

Nowe logi

Hijack

SilentR

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Gutek2222 czy twoje:

różni się od tego co napisał Adam9870:

bo drugi klucz wygląda identycznie, a to już wykonałem???

Wykonaj podanego przez Gutka i wklej nowy log z Silenta.

Nowy log z silenta

Już jest ok.

Czy problem, o którym wspomniałeś w pierwszym poście ustąpił?

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Na początku jest lepiej ale po jakimś czasie internet zawiesza się całkowicie

i przy otwieraniu stron wyrzuca błędy typu nie można znaleźć serwera ( 404 ) itp.

Da się z tym coś jeszcze zrobić???